Skocz do zawartości

Podłogówki do 1500 zł


johny_be_good1

Recommended Posts

Witam wszystkich
Dopiero będe kompletował sprzet. Na pierwszy ogien ida kolumny. Mam na nie do przeznaczenia do 1 500 zł. Potem bedzie wzmak do 500 zł i cd do 500 zł. Wiem ze nie sa to duze kwoty ale ja super wymagan nie mam narazie.
Pokój ma ok 20 mkw.
Moze to byc sprzet uzywany.
Muzyka: Katy Melua, Nelly Furtado, ATB, Andrea Bocceli a wiec kołomyja....generalnie przewaza zwykle muzyka spokojniejsza. Na basie nie zalezy mi jakos bardzo. Raczej aby to przyjemnie dla ucha grało a niekoniecznie dudniło.
Oto moje typy do 1 500 zł:
MISSION M74
Tannoy Revolution R3
WHARFEDALE DIAMOND 9.4
Kef iQ5
Dali Blue 5005
MAGNAT QUANTUM 505
Acoustic Energy Aegis Neo 3

Prosze o info które według was głosniczki są najprzyjeniejsze i które wy byscie wybrali. Wiem ze odsłuch jest najwazniejszy ale prosze o jakies wasze typy. Pozdrawiam i licze na pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na pierwszy ogień wzmacniacz, następnie cd następnie z takim zestawem idź do sklepu na odsłuch podanych przez Ciebie modeli głośników i wybierz najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom i będziesz zadowolony.
Ja bym wybrał Kef iQ5 lub MAGNAT QUANTUM 505 ale to tak w ciemno; idąc ze sprzętem na odsłuch być może wybrałbym coś innego.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podawałeś to żadnych kolumn nie słyszałem, ale dorzucę Ci kolejną opcję Jamo E 680 osobiście je posiadam i z tego co u mnie grają mi odpowiadają a słucham muzyki podobnej do Twojej, ale zgodzę się ze stahura ciężko jest powiedzieć, które kolumny są dobre bo to zależy od całości. Moje jamo grają ciepło i mają bardzo fajną scenę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Podobnie jak kolega Stahura na twoim miejscu najpierw kupiłbym wzmacniacz i CD, rozumiem że za pieniądze które przedstawiłeś bedzie to sprzet używany. Dopiero wtedy próbował bym wybrać jakiś zestaw głośnikowy. Jeżeli Chcesz je (kolumny) kupić odsłuchując wcześniej, możesz po prostu zabrać "sprzęt" ze sobą na odsłuch do sklepu (salonu?). Jeżeli nie zależy Tobie jednak na odsłuchu a raczej na opiniach, skierował bym Twoje zainteresowanie do działu "Testy" http://www.audio.com.pl/index.php?page=tes...rie&katId=1 .Tu znajdziesz wiele kolumn i ciekawe opinie pana A. Kisiel (redaktor naczelny "Audio")
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...