Skocz do zawartości

DENON DVD1740 i .txt


pablos

Recommended Posts

Witam. To mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ze nie zjecie mnie od razu icon_smile.gif
Mam zamiar sobie kupic kino domowe:
DENON AVR1509 + DVD1740 z glosnikami Wharfedale za 2699(mysle ze nie jest to wygorowana cena ze sklepu-na allegro nie chce kupic takiego sprzetu)
Mam nadzieje ze w tej cenie jest to dobry sprzet(myslalem poczatkowo nad ONKYO HTE 518/405 z glosnikami od M-Audio HTS9920 za 2250 ale moj budzet sie zwiekszyl a denon to chyba mowi samo za siebie ze lepsze icon_smile.gif )
A teraz przejde do setna:
Wyczytalem ze DENON DVD1740 odczytuje plyty divx tylko z napisami w formacie .sub i .srt a nie odczytuje napisow w formacie .txt
i tu mam pytanie: czy istnieje jakis porzadny soft do tego denonka ktory by to umozliwial?
Mam w domu sprzet yamahy i w nim sie dalo tak zrobic i znalazlem soft bez problemow ale teraz mam problem i nigdie go nie moge zlalezc.
Jesli ktos by wiedzial gdzie to prosilbym o linka do niego.
Prosilbym o osobe znajaco oba 2 kina domowe o wypowiedzenie sie troche na temat nich. icon_smile.gif

i jeszcze pytanko. ma ten denon wejscie usb? czytalem ze mozna podlaczyc ipoda tylko jak?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie IPoda do kina to fajna sprawa chociaż wydaje mi się że nie jest priorytetowa. Raczej nie watro rezygnować ze sprzęty tylko dla tego że nie ma podłączenia usb. w końcu wydaje mi się że nie po to jest kino aby słuchać na nim dźwięków z Ipoda. Jeżeli się uprzesz możesz go podłączyć ale nie na zasadzie usb. Jestem początkującym maniakiem sprzętu audio ale szczerze polecam ten sprzęt posiadam go od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Polecam Denona według mnie jest naprawde ciekawy z dużymi możliwościami chociaż nie posiadam najwyższej klasy kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...