Skocz do zawartości

Opinie nt ONKYO TX-8270 + Magnat Shadow


milosz

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Witam

Jestem po teście Yamahy 602 i 803D. Zaznaczam, że nie jestem znawcą, ale różnicę w jakości dźwięku jestem w stanie wychwycić. I taką też wychwyciłem pomiędzy obydwoma amplitunerami Yamahy. Jakby to ująć..... 803 ma to pier..olnięcie :D A tak na poważnie to naprawdę da się wychwycić głębszy, mocniejszy dźwięk. Zdecydowałem się dopłacić tę różnicę, bo chcę związać się na dłużej z tym sprzętem.

Kolumny to Heco Aurora 700. Produkują solidne brzmienie, mi się podoba ta charakterystyka.

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, Słuchanie muzyki czy też dobrego filmu to całkiem inna bajka niż dotyczas, mnogość funkcji amplitunera to duży plus. Jedno co faktycznie może przeszkadzać w funkcjonalności to "żonglowanie" pilotami, zatem gdyby 803D miała hdmi to byłaby spora zaleta, ale da się przyzwyczaić.

Podziękowanie dla ekipy S4home za wypożyczenie sprzętu, który spędził u mnie więcej czasu niż było to ustalone ;) wypożyczenie i testowanie w warunkach docelowych sporo mi pomogło w docelowym wyborze.

Teraz czas na zabawy z nowym sprzętem, pozdrowienia dla sąsiadów 😅

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2019 o 19:17, milosz napisał:

hehe, a wg mnie bliżej mi do Onkyo, choć mówię tylko na podstawie przeczytanych testów i opinii :) 

 

Widze, ze odsluch wszystko zweryfikowal i ostatecznie wygrala Yamaha.

19 godzin temu, milosz napisał:

Teraz czas na zabawy z nowym sprzętem, pozdrowienia dla sąsiadów 😅

 

Najwazniejsze, ze Ty jestes zadowolony. Pozdrawiamy sasiadow!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...