Skocz do zawartości

Cyrus one


Gość

Recommended Posts

Witam.Panowie chciał bym poznać waszą opinię na temat jak by pasował wzmacniacz Cyrus One do np aurora 700 lub 1000.Mieliście doświadczenie w temacie?

Znajomemu ktoś polecił takie zestawienie i dlatego chciał bym wiedzieć co wy na to?Jakie za i przeciw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go dość długo u siebie, pisałem już kilka razy że to bardzo fajny wzmacniacz który ma na pokładzie małą elektrownię i jest w stanie według mnie wysterować naprawdę spore kolumny. Z moimi MA Bronze 6 nie miał najmniejszego problemu nawet przy cichym graniu. Według mnie bardzo fajny wzmacniacz o niepozornym wyglądzie. Fajne gęste granie typowe dla Cyrusa i powrót to korzeni jeżeli chodzi o wygląd. 🙂 ostatecznie u mnie nie został ale nie wiem czy dzisiaj decyzja nie była by inna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

połączenie wzmacniacza Cyrus One z podłogówkami Heco Aurora jest jak najbardziej optymalne. To bardzo wydajny wzmacniacz, bez problemu dobrze wysteruje nawet tak potężne kolumny jak Heco Aurora 1000. To energiczne, szybkie, dynamiczne granie, tak więc optymalnie nadaje się do Aurora. Ze swojej strony rekomenduję taki zestaw, chociaż oczywiście warto posłuchać jeszcze wielu innych kolumn. Zapraszam serdecznie także na indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.A jeszcze jedno czym różni się tak w ogóle cyrus one od cyrus one hd oczywiście po za nazwą?bo wzmaki wyglądają prawie tak samo a cena 1tyś w górę.Czy warto dołożyć ten tyś?

Ma to jakieś znaczenie jeżeli chodzi o dżwięk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2019 o 17:02, przemo820308 napisał:

 

A panowie jeszcze jedna propozycja do kolumienek aurora700 a mianowicie Atoll in100 jak by to pasowało?Czy to jeszcze lepszy wzmak od cyrusa czy warto do niego dołożyć?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...