Skocz do zawartości

ONKYO TX-NR676/686 + dali zensor 7/Jamo concert C97II


Danzell24

Recommended Posts

Witam Panowie. Dość długo czytam i szukam sprzętu dla siebie i prosił bym o pomoc osoby bardziej obeznane w temacie bo jest tyle tego że ciężko osobie nie znającej się coś fajnego wybrać.

Wypiszę wszystko w punktach by było wam łatwiej mi doradzić

1. Pokój w prostokącie 3,5m x 7m (sprzęt będzie stał przy ścianie 3,5m)

2. Na razie planuję kupić amplituner + 2 kolumny (pózniej rozbudować o subwoofer, głośnik centralny i tył)

3. Amplitunery które mi się spodobały to onkyo tx-nr676/686 ale nie jest to ostateczny wybór

4. Głośniki mam na oku Dali Zensor 7 / Jamo Concert C97

5. Fim/muzyka/ps4 wszystkiego po trochę więc jak najbardziej uniwersalny. 

Czy wybrany przeze mnie sprzęt będzie ze sobą dobrze grał? który amplituner wybrać i jakie do niego głośniki.

 

Pozdrawiam Damian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wstępnie wybrany przez ciebie sprzęt jest optymalny. Ale żeby powiedzieć wiecej musimy wiedzieć więcej.

Onkyo 676? A gdzie go dostaniesz? Szukasz sprzętu nowego czy używanego? Bo z zensor 7 już też tak jest. Kto ma to ci rabatu nie zrobi dobrego bo ostatnie sztuki. Oberon wersja poprawiona deczko droższa ale z możliwościami rabatowymi. To samo tyczy się 686 czy nowego 696. 

Alternatywa to Yamaha 685 z kolumnami tannoy xt6f lub ich odpowiednik fyne audio.

Skąd jesteś? Bo na prawdę wybor jest duży. Było by super gdybyś czegoś odsłuchał. Stwierdził co ci lepiej leży a co nie.

Chyba że chcesz wziąć takowy sprzęt na testy do domu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powinieneś się spieszyć z tym modelem Onkyo tx-nr686 bo ten model zaraz zniknie i będziesz zmuszony do kupna nowszego co prawda z nowszym oprogramowaniem, ale droższego modelu. Możesz poszukać ampli Yamaha  RX-V685 czy Denona AVR-X2500H to podobny poziom i dobrać do nich coś z kolumn, o których pewnie już kilkadziesiąt razy pisaliśmy na innych postach. Zapraszam na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...