Skocz do zawartości

Kino domowe Jakie kolumny


DanieL

Recommended Posts

Witajcie

Chce kupic YAMAHA RX-V3800 ( lubie brzmienie yamahy ale moze jest cos lepszego w cenie 3000-3500 zl ? ) oraz PANASONIC DMP-BD35 ( czy w cenie 1000-1500 jest cos lepszego ? )

Kolumny o jakich myslalem beda w ukladzie 7.1 mam pokój 30m2 ale za rok bede mial cos okolo 55m2. Na tych kolumnach bede ogladal filmy, koncerty i czasem bede sluchac muzyki ale za jakis rok dwa mam zamiar kupic porzadne kolumny stereo ale poki co to przody z kina beda musialy wystarczyc.

Zestawy na jakie patrzylem to:

1. Kef iq90, Kef iq30, iq8ds, Kef iq60c, Kef psw3500. SUMA 11,100 zl

2. Heco celan 800, Heco celan 300, Heco celan 200, Heco celan center 3, Heco celan sub 38a. SUMA 10,430 zl

pierwsza pozycja to przody, pozniej kolejno tyly, boki, centrala i sub

który zestaw bedzie lepszy waszym zdaniem, czy moze oba sa rownie dobre i po prostu musze wybrac "oczami"

Muzyka jesli sluchana to przekrojowo od jazzu, klasyki po metal ( oczywiscie bez zadnych techno-podobnych rzeczy )


p.s czy iq3 zagraja gorzej niz iq30 ? ( sluchalem kiedys iq3 i byly calkiem dobre jak na monitorki )

Dziekuje i pozdrawiam
DanieL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W koncu ktos odpowiedzial, Bardzo dziekuje za to.

A czy moge mieszac zestawy ? tzn chodzi o suba... kupic przody boki tyly i centrale heco a suba kefa ?
Chodzi mi o to ze mam oferte kupic suba za 1500 zl i wyglad o wiele bardziej mi sie podoba niz heco sub. Czy moge to zrobic ? wiem ze kolumn nie powinno sie mieszac ale czy sub mozna ?

dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz mieszać zestawy a już suba na 100% - zwróć tylko uwagę czy ten sub nie będzie za słaby do tak dużego salonu i ogólnie w zestawieniu z tymi Heco - najważniejsze w kinie domowym są zestawy frontowe to one odpowiadają za całą akcję no i central też powinien być przyzwoity .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...