Skocz do zawartości

monitory do Cambridge Audio 651A


Franc Mauerski

Recommended Posts

Nie podałeś budżetu. Z opcji tańszych polecam Kef Q350, bardzo dobrą propozycją będzie także Jean Marie Reynaud Lucia. Jeśli lubisz dobrą dynamikę, szybkość, posłuchaj polski monitor Pylon Audio Diamond Monitor. Więcej swobody, przestrzeni - Audiovector QR1.

To tylko kilka konkretnych propozycji, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę mój CA 651 jest podpięty do Monitor Audio BX2 Źródłem jest Cambeidge Stream Magic 6 .Głównie radio z neta i powiem tak jest dobrze  basu dość ładnie czysto gra .Słaba jest aplikacja do SM6  totalne dno troche go potestuję i pewnie go sprzedam .Co polecacie zamiast SM6  może Pioneer ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi stacjami radiowymi z neta

wiele z nich np Polska stacja jest na liście ale nie odbiera ich inne z kolei zrywają  czy to normalne ?

wyszukiwanie w tym gąszczu jest dość kłopotliwe i to mnie troche denerwuje kolejna sprawa jakość  wszystko poniżej 256 kbps jest słabe

Jest też wiele pozytywów słucham sobie cicho  spokojnej muzyki relaksacyjnej  .jazu itp przyjemnie to brzmi na CA651 i MA BX2 ,mam kilka ulubionych stacji  i  na tą chwilę mi starcza

jak usprawnić sobie organizację stacji radiowych w SM6 ? co to są podkasty ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Oj nie, ewentualnie pomyśl o najnowszym modelu CXN v2, powinien Cię usatysfakcjonować.

co jest złego w tym Pionerze N-30AE ?jest zdecydowanie młodszym produktem niż mój Cambriodge Audio SM 6 ?

dodam że nie korzystam z Tidala i Spotyfy tylko net radio i ew wejścia cyfrowe

W zestawie Pioneer a-40 i N-30 można w dobrej cenie wyrwać

CXN  całkiem ok ale musiał bym też wzmacniacz zmienić  bo nie lubię klocków z różnych linii . Dlatego zapytałem o pioneera  bo jest w komplecie z A30/40

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem że źle mi gra CA 651 A  z MA BX2  dwięk mi się podoba gra dobrze po cichu i o to chodziło

pytałem o zamianę CA651 A i SM6 na Pioneer A 30/40 i N30 lub na Pioneer NC-50DAB czy to ma sens

Cambridge ładnie brzmi ma dość dynamiki jest czysty i czytelny mi się podoba jedynie obsługa SM 6 jest taka sobie ma mało pamięci tylko 20 stacji można zapisać nie wiem czy na nowszych sprzętach można lepiej to zorganizować ?

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

No to moim zdaniem wymiana wzmacniacza bez sensu. Chyba tylko po to żeby mieć komplet. A co do odtwarzacza sieciowego. To tak rozumiem. Tu technika idzie do przodu. Więc to warto. 

to zostawiam narazie mojego CA 651  i SM6

za rok sobie kupię Pioneer NC-50DAB będzie wszystko w jednym i mniej miejsca będzie zajmowało

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Znaczy odtwarzacz możesz wymienić jeśli ci nie leży. Ale wymiana wzmaka w tym przypadku po prostu nie wniesie poprawy.

Nc50 także będzie krokiem delikatnie mówiąc na ukos w boczny dół. 

Pozdrawiam

nc 50 to jednak ALLinOne  gorzej zagra ?

na tą chwilę zostawiam tak jak mam SM6 gra dobrze  tak jak pisałem organizacja jest troche pokićkana słaba apka . Pioner A30 /40 i N-30 może być dobrym krokiem  (niedługo czarny piątek )

Do niedawna byłem fanem radia FM ale zaczyna mi to mijać

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...