Skocz do zawartości

kino do pokoju 13m2


escoban 23

Recommended Posts

Strona woła o pomstę do nieba. Wiem, ale z moimi obecnymi mocami ja nic z tym nie zrobie. 

Napisz do nas , do mnie na forum. Albo zadzwoń i pogadaj że staszkiem , powołaj się że rozmawiałeś z Piotrkiem z forum. Kupę rzeczy po prostu nie ma na stronie. A dobierzemy i doradzimy rzetelnie, tak żebyś był zadowolony.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. 

Na własnych doświadczeniach, po prawie miesiącu użytkowania, mogę podzielić się swoją więdzą. Miesiąc szukania, przeglądania forum, zadając mnóstwo pytań, by uniknąć podstawowych błędów. Tu odrazu chciałbym podzìękować ekipie s4home, w szczególności Piotrkowi, jestem mega wdzięczny, naprawdę gdyby każde forum miało takich chłopaków żyło by się nam łatwiej ;)

Wracając do tematu. Miałem założony budżet ok 3000 który mogłem przekroczyć, ale nie chciałem mocno, ponieważ potem jest 4,5,6 i tak można bez końca. 

Zakupiłem z olx półroczny pioneer vsx933 w cenie 1400zł, zaoszczędzone 4stówki wzgledem nowego przeznaczyłem na kable melodiki. 

Zakup poprzedzony długą rozmową telefoniczną, z bardzo miłą panią, oczywiście jakieś ryzyko trochę jest, wiec tu nikomu nie pomogę, kupuj w ciemno. Jest trochę ściemniaczy, ale mnóstwo uczciwych ludzi. Oczywiście płatność przy odbiorze, adres wysyłki na firmę w której pracuje, by uwiarygodnić siebie. 

Zestaw kolumn monitor audio radius z allegro za 1700, gdzie cena naprawde super, biorąc pod uwagę że w zestawie 5.1 nie ma satelit a są 4 głośniki r90, 1centralny r225 i sub.

Nie chce tu robić reklamy sprzedającego z allegro, w razie czego niech ktoś mi napisze priv, dam namiary, ma trochę sprzętu godnego polecenia, świetne opinie. Ja jestem zadowolony. 

Co do akustyki pomieszczenia napewno da sie coś poprawić, choć autokalibracja zrobiła robotę. nie chciałem zawalać pokoju, cenię sobie minimalizm. 

Podstawki wykonane samemu, tu uniknàłem kosztów. 

Głównie gry i pozycjonowanie, tu wychodzi to najlepiej. Wiem doskonale nietylko lewa, prawa, ale również tył, przód, co daje konkretnà przewage. Efekty wybuchów, strzałów, lecącego szkła, szum wiatru, krople  deszczu,szczegółowość,dla mnie to jest niesamowite. Każdego dnia zasypiam z uśmiechem na twarzy :)

Wczoraj było kilku znajomych na pokazie filmu, bluray sicario, scena na autostradzie. Odgłos helikoptera i jego przelot. Wszyscy głowa do góry i odprowadzenie wzrokiem w stronę tylnej ściany. Przy większym pokoju napewno byłby lepszy efekt, ale tekst na ch... do kina chodzić i tak cieszy. Jest efekt lepszy niż myślałem że bedzie. 

Muzyka też bardzo fajnie. Tu nie będę się rozpisywał, bo szczerze za dużo nie testowałem. 

Wpis jest głównie dla ludzi którzy szukają niezbyt drogiego sprzętu, że da się. Tak używki można brać śmiało,tu bez odrobiny ryzyka, podniesionego ciśnienia i adrenaliny się nie obejdzie :) tak trzeba trochę pokombinować. Poczytać, kalkulować i zdać się na opinie innych. Nie miałem możliwości odsłuchów. Nie mój pierwszy zakup dzięki forum, ale pierwsze forum, gdzie jestem tak zadowolony. Więc polecam wszystkim i udanych łowów życzę😊

 

 

 

20191109_090513.jpg

20191109_090650.jpg

20191109_084309.jpg

20191109_084347.jpg

20191109_084531.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...