Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 glosniki podwieszone


Stanley misiakiewicz

Recommended Posts

Witam

 Potrzebuje porady o kino domowe film-muzyka 50/50 do takiego pomieszczenia jak na zdjęciu. 

Głośnik poza salonem ten 5-ty będzie yamacha 20 wifi (który już mam -kolka fioletowe) dlatego myślę o ampi z yamahy 4xx lub jak warto to 5xx.

Najbardziej zależny mi na głośnikach i subwooferze w salonie bo wszystkie polecane na forum głośniki sa stojące na podłodze a wolałbym te przednie kolo tv wiszące żeby nie zabierały miejsca na dole -czy warto i jakie ?

Budżet na wszystko 3 do max 5k . 

Dziękuje i pozdrawiam

 

glosniki.thumb.jpg.32d75209a26944a79817cad7bc96988c.jpg

 

Edytowano przez Stanley misiakiewicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będzie to grało w stereo.

Rozumiem że chcesz sobie zrobić Multiroom. To faktycznie opcja Yamahy jest fajna bo ta aplikacja musiccast działa na prawdę dobrze. Polecam. Nie warto jednak dokładać do serii 5 Yamahy. Jak już to do 6 zdecydowanie. 

Co do kolumn to monitory monitor audio bronze 2, dali oberon 3, elac b6 albo taniej melodika bl25. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić to popatrz na takie zestawienie jak Yamaha RX-V485 + Indiana Line Nota 260X + 740X + 240X, albo drugie lepsze rozwiązanie Yamaha RX-V685 + Indiana line Tesi 261 + 241 + 761 . Oczywiście zestaw oparty o Oberony, czy MA Bronze też zagrają fajnie, ale wyboru musisz dokonać sam. Zapraszam na odsłuch i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...