Skocz do zawartości

pomóżcie


darson

Recommended Posts

posiadam zestaw kina domowego SONY DAV SA30 -stary ale jary zestawik typu "wash&go" icon_smile.gif Od pewnego czasu mam problem z dzwiekiem podczas oglądania filmów DVD tzn. we wszystkich głosnikach słychać "strzelanie i pykanie"- dżwięki podobne do trzeszczenia gramofonu lub przebijania folii babelkowej co mnie bardzo drażni i odbiera całą przyjemność oglądania.... Czy ktoś wię co może być przyczyną? Dodam, ze przy CD radio czy AUX takowych problemów nie ma! No i może przyda sie informacja ze podłączone mam do kina: komputer(cinch-cinch) konsola(cinch-cinch) i TV (scart-scart)
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem pojawia się tylko przy sygnale idącym z komputera?
Jak jest, gdy odtwarzasz płytę DVD bezpośrednio w tym Soniaku?
Czy coś się zmienia, gdy zmieniasz tryby wielokanałowe (na pięć kolumn plus subwoofer) oraz co przy dwukanałowym ( stereo). Jak zmieniasz tryb na pilocie, to na display’u Soniaka pojawiają się różn enapisy (o ile pamiętam to „stereo”, „dolby digital” i „dolby prologic”)
Jak masz podłączony komputer –cyfrowo pojedyńczym kablem koaksjalnym(1x cinch-cinch), może to wina kabla?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy problem pojawia się tylko przy sygnale idącym z komputera?
Jak jest, gdy odtwarzasz płytę DVD bezpośrednio w tym Soniaku?
Czy coś się zmienia, gdy zmieniasz tryby wielokanałowe (na pięć kolumn plus subwoofer) oraz co przy dwukanałowym ( stereo). Jak zmieniasz tryb na pilocie, to na display’u Soniaka pojawiają się różn enapisy (o ile pamiętam to „stereo”, „dolby digital” i „dolby prologic”)
Jak masz podłączony komputer –cyfrowo pojedyńczym kablem koaksjalnym(1x cinch-cinch), może to wina kabla?
Pozdrawiam


dzieki za zainteresowanie ale problem pojawia sie WYŁĄCZNIE PRZY ODTWARZANIU PŁYT DVD! z innych zródeł jest ok! podałem co i jak mam podłączone po to aby ktoś stwierdził, że np. te podłączenia powodują jakies przebicia lub wykluczył to całkowicie... szkoda mi tego zestawu ale chyba zaczne sie rozglądac za czyms nowym
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...