Skocz do zawartości

Wybór głośników na przód do kina domowego


Florian

Recommended Posts

Witam, stoję przed dylematem i zwracam się o pomoc. Skompetowalem zestaw kina domowego według swoich upodobań kierując się opisami testami i recenzjami sprzętu, z tyłu dwa b&w dm 601 s3, centralny b&w htm 62, sub b&w asw 1000 wszystko stoi na denonie avr 1901,  dyletat dotyczy głośników przednich, mam dwa mission Mx3 które kupiłem bo była okazja i są w świetnym stanie, ale oczekuje czegoś więcej od przednich kolumn i zastanawiam się nad kilkoma modelami, może ktoś doradzić czy jest sens decydować się na taki krok i który model będzie ładnie brzmiał?  Myślę nad b&w cm7 b&w 683 /684 lub też canton chrono sl 508.2 proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Florian napisał:

canton chrono sl 508.2

 

4 godziny temu, maciek72 napisał:

Głośniki centralny powinien być tej samej lini  (seri ) , co fronty

Maciek ma rację , jak stawiasz na kino to fronty powinny być z tej samej serii , co do Cantonów to nie wiem jak w kinie ,ale jeżeli będziesz chciał np. posłuchać dłużej muzyki w stereo to radziłbym przed zakupem dłużej ich posłuchać. Graja detalicznie z naciskiem na wysokie tony i przy dłuższym słuchaniu dla mnie przynajmniej były męczące. Ale nie przesądzam oczywiście sprawy.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale lubię te wysokie tony z tego sprzętu b&w, tył i centralny maja podobne tweerery, z kolei moje fronty grają bardzo nisko i trochę gorsza jakość dźwięku z nich płynie, dlatego rozważam wymianę i szukam opinii na temat modeli które wymieniłem 

Wiem że te b&w cm7 są świetne, ale są też najdroższe, najtańsze jakie można znaleźć to gdzie 2500 zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...