Skocz do zawartości

Głośniki komputerowe 2.0 / 2.1 do +- 2000 zł


Recommended Posts

Witam,

mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre głośniki komputerowe do +- 2000?

Typy muzyki, których słucham: Piosenki wokalne (muzyka alternatywna), rock, soul, epic music (instrumentale, gdzie niekiedy bass uderzy) i okazjonalnie trochę muzyki, w której jest dużo bassu (np. Boostedy). 

Przeglądałem trochę internet i znalazłem kilka ciekawych pozycji, chociaż nie jestem zdecydowany na żadną. Byłbym wdzięczy od razu za uargumentowanie (nawet pokrótce) czemu ten, a nie inny.

Edifier S2000Pro 2.0

Edifier R2730DB

Edifier R2600

Microlab Solo 9C (Do tych bym zamontował półki na połowie wysokości blatu)

Microlab Solo 7C

Zależy mi na dobrym i w miarę czystym brzmieniu wokali, jak i basie, który potrafi fajnie łupnąć. Rzadko rozkręcam głośniki powyżej połowy maksymalnej głośności. 

Znajomy posiada Logitech Z906 i sobie chwali. Mi jednak nie odpowiadają, gdyż obecnie mam głośniki 5.1, a ze względu na rozstaw mebli nie mogę tego wykorzystać. Zajmują po prostu więcej miejsca. Dlatego też poszukuję zestawu 2.0, max 2.1. 

Będą stały na biurku obok monitora. Blat 150x75, także dość blisko będę siedział. Pomieszczenie jest prostokątem 4 metry długości na 3 szerokości i ok. 3m wysokości ,a stanowisko jest usytuowane w jego lewym rogu(siedzę przodem do dłuższej ściany) i skierowane jest frontem do przeciwnej, dłuższej ściany (O ile to w ogóle istotne przy sprzęcie takiej klasy).

Dzięki z góry za odpowiedź, będę wdzięczny. 

Edytowano przez Michq30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...