Skocz do zawartości

Jakie kolumny ? pokój 35 m, do kwoty 3,5 tys


martini_dy

Recommended Posts

Witam,

Proszę o radę, jakie kolumny wybrać do sprzętu HK 3490 Kwota jaką dysponuję to maks 3,5 tys PLN, pokój 35 m2, potrzebuję dynamicznych, ciepło grających, nie sucho i ostro kolumn podłogowych z dobrym łupnięciem, tak żeby sąsiad podskoczył icon_smile.gif, zastanwaiam się nad Paradigm Monitor 9v5, badz JBL E100, JBL ES 100, tylko nie słuchałem JBL nie wiem jak brzmi, na tą chwilę gram na Paradigm Monitor 3v4, kabel monster z1.

Pomocy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini!
Odpowiadając od razu na dwa założone przez Ciebie tematy!
Na mój gust, oraz wspomnienia z przelotnych kontaktów z wytworami obu firm, wydaje mi się, iż Paradigmy raczej bardziej pasują do Twoich wymagań. Ale od JBLi są więksi specjaliści niż ja... icon_wink.gif
Masz 35 m2 - dość sporo, dlatego uważam, że Paradigm 9v5 prawdopodobnie zaspokoją Twoje potrzeby!
Pozdrawiam
PS. Byłbym zapomniał najważniejszego... Ale pewnikiem o tym, to wiesz? Posłuchaj przed zakupem! To ma być Twoja decyzja, a zakup ma sprawiać Tobie przyjamność! Oby jak najdłużej! Siemka!
PPS. A tak przy okazji - mam przed sobą pachnący świeżością listopadowy numer Audio - znajdziesz w nim m.in.test interesujących Cię kolumn!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc i zainteresowanie, słuchałem paradigm 9v5 graja dynamicznie i cieplo, mi sie podobaja, natomiast ten sam kawalek na JBL ES 100 to porażka - jak by ktoś zamknął głośnik w kartonie bądz wiadrze i dowalił muzą - porażka bas na poziomie takim że zestawy głośników do komputera grają ciekawiej - nie polecam. Mi się bardzo nie podobało
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli słuchałeś JBL-e na kablu monster Z1,to rzeczywiscie brzmiało to nieciekawie.

Pisze to dlatego że mam rownież JBL-e ale L-890 i równiez miałem kable Monster Z1 które mi zaproponowali w sklepie.Niby bardzo dobre.

W domu niestety nie brzmiało to dobrze.Ale po wymianie kabli zmieniło się wszystko diametralnie.Jest to dzwiek który mi odpowiada.

Bas jest ciepły i głeboki.Jednym słowem jest ok.Myśle że nie można z góry przekreslić jakichś kolumn.Poprostu trzeba wszystko spasować.

Pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...