Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte do 300-400zł Rock/Metal


Recommended Posts

Witam,

Szukam słuchawek zamkniętych w kwocie 300-400zł. Słucham głównie hard rocka i metalu. Posiadam zintegrowaną kartę graficzną, więc zastanawiam się też czy konieczne będzie dokupienie jakiejś karty dźwiękowej by nie ograniczać słuchawek. Proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jeśli masz tylko kartę graficzną, to nie będziesz miał do czego podłączyć słuchawek. Do słuchawek za 300-400 zł warto zaopatrzyć się w dobrej jakości źródło dźwięku. Dobrze aby miało wzmacniacz słuchawkowy.

Czasem w założonym budżecie można kupić Soundmagic HP 151.

Moim zdaniem warte uwagi są jeszcze Creative Aurvana Live 2 .

Jeśli lubisz brzmienie bardziej analityczne, to warto brać pod uwagę SNAB Euphony AF-100 które są polskim brandem słuchawek bardziej znanych jako  Brainwavz HM5 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MobyDick napisał:

Witaj

Jeśli masz tylko kartę graficzną, to nie będziesz miał do czego podłączyć słuchawek. Do słuchawek za 300-400 zł warto zaopatrzyć się w dobrej jakości źródło dźwięku. Dobrze aby miało wzmacniacz słuchawkowy.

Czasem w założonym budżecie można kupić Soundmagic HP 151.

Moim zdaniem warte uwagi są jeszcze Creative Aurvana Live 2 .

Jeśli lubisz brzmienie bardziej analityczne, to warto brać pod uwagę SNAB Euphony AF-100 które są polskim brandem słuchawek bardziej znanych jako  Brainwavz HM5 .

Podczas pisania wkradł się błąd, chodziło mi o zintegrowaną kartę dźwiękową. Słuchawki Soundmagic HP 151 trochę wykraczają poza budżet. Nie znam się zbytnio na tym, ale czytając definicje w internecie raczej nie zależy mi na analitycznym brzmieniu. Nie wiem natomiast co sądzić o tych Creative Aurvana Live 2.

Edytowano przez Mateusz Łabęcki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...