Skocz do zawartości

LORELEI czy jest ciąg dalszy?


absinth3

Recommended Posts

Absyncie, Absyncie!
Jest możliwośc i to na wyciągnięcie dłoni! Auto, droga, już... icon_biggrin.gif
Nie dziwię się, ze pentody zagrały lepiej od słabszych triod. Twoje słowa potwierdziły moje spostrzeżenia o tym, że Dynki lubią mocny napęd!
Prawdopodobnie zagrały o wiele dynamiczniej i aż dziwiłeś się, że grają tak mocno!!!
Nie pozwól nam się domyślać - pisz o swych wrażeniach!
Pozdrawiam gorąco!
PS. polecana płyta w trakcie realizacji...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentody mnie urzekły- różnica z triodami była taka, że Pent poszły z pre-ampem Phasta. Dziś jeszcze próba Trioda+preamp. Triody miały niewygrzane lampy (na początek po ok 30h pracy)- w kilka dni potem trudno mi się było z nimi rozstać, ale dopiero Pentoda rzuciła mnie na ziemię- konieczna jednak będzie wymiana kolumn.
Pozdrawiam- praca teraz


Bert: Pentoda poszła z nieco mniejszym, ale za to znacznie bardziej kolorowym basam, dynamika- no już nie wiem, ale zdaje m i się, ze większych różnic nie było- czy zresztą nie jest tak, że systemy grające jaśniej sprawiają wrażenie bardziej dynamicznych niż grające ciemniej? To tłumaczyłoby różnicę mięzy Lektorami. Podróż jak na razie w grę nie wchodzi- auto do mechanika i to na parę ładnych dni. Jeśli dziś będzie tak dobrze z Pentodą jak w Ndz- to zdaje się że zostanę przy niej.... Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Absinth3
Phast Pentode napędzają u mnie ADAM Pencile. Czy się mylę, czy pisałem coś na temat pentod w wątku z Jolką?

Belfer54
Ano nie mylisz się... w skrócie to było już pisane, że jak PhaSTy - to taka jak Twoja pentoda. Oraz i to, czym się różni i jak gra poprzednia wersja PhaSTów.

No cóż - ten temat (tzn. konkretne porady dotyczące co warto odsłuchać, a czasami są też informacje czego unikać...) był już parę razy poruszany na "Jolce...".
I znów kłania się sugestia, by korzystać z wyszukiwarki na Forum icon_rolleyes.gif Szczególnie, że można się ograniczyć np. do konkretnego działu .

Powodzenia w odsłuchach PhaSTów w różnych konfiguracjach! icon_cool.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...