Skocz do zawartości

5.1 do salon+ kuchnia 30m2, kolumny podstawkowe do 5000


Slaweknas

Recommended Posts

Witam Wszystkich! Szukam pomocy w doborze kina domowego do salonu do 5000zł, jak widać na zdjęciu miejsca nie ma zbyt dużo, dlatego chyba jedyną opcją jest znalezienie kolumn podstawowych + amplituner.

Głównie kino będzie używane do filmów, ale od czasu do czasu lubię trochę głośniej posłuchać, głównie rock, trochę muzyki elektronicznej z fajnym basem. 

Na allegro znalazłem zestaw klipsch:

https://allegro.pl/oferta/klipsch-reference-base-r-51m-r-41m-r-52c-r-100sw-8485562021

+ denon x2500h

Nie wiem czy to dobry trop, dlatego proszę o pomoc.

 

15697636319651311717515474744526.thumb.jpg.d3d0846d73eebec8c0ed9bfe01358aff.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie.

Zdecydowanie nie. Jeśli chcesz oprzeć swój system o monitory to na pewno nie te. 

Denon fajna opcja ale z monitor audio bronze 2, magnatem 723, indiana line 261

A jeśli podłogowe to Polk t532, taga 606v3. 

Pamiętaj że musi być jeszcze sub. 700 zł to obecnie minimum. 1500 to już fajny sub. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za rady, myślę, że w pierwszej kolejności spróbuje znaleźć ten zestaw klipsch i posłucham jak to gra. 

Podejrzewam, że wymienione przez Was kolumny, które na pewno wezmę pod uwagę spełnią moje oczekiwania (w końcu jesteście profesjonalistami). Przed zakupem warto je posłuchać, tylko podczas kompletowania zestawu z ww kolumn nie mieszcze się w swoim budżecie, który i tak jest już  naciagnięty. 

Edytowano przez Slaweknas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...