Skocz do zawartości

Laik co wybrać


Eliksir

Recommended Posts

Cześć.

Ze względu ,że jestem totalnie zielony w sprzęcie audio proszę o radę. Mam ochotę poprawić sobie jakość muzyki pochodzącej z PC jednocześnie zrobić krok do przodu w elektronice. 

Mam pokój do 20m2 nie mam za bardzo miejsca gdzie położyć kolumny stojące na podłodze dlatego mam następujące pytanie. 

Upatrzyłem trzy głośniki firmy indian line :
-kolumna centralna 740x
-2 kolumny nota 260x
-amplituder Yamaha MusicCast RX-V485 jest jeszcze amplituder Yamaha MusicCast R-N303D JEST JAKAŚ RÓŻNICA ?

Jest szansa że to fajnie wypadnie jako odtwarzanie dźwięku i podłączenie tv?? Nie potrzebuje sprzętu audio za krocie dla mnie taki przeskok będzie już duży ( małymi kroczkami do przodu :). 

pozdrawiam 

 

Edytowano przez Eliksir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

oj, kompletnie takie konfiguracje nie mają sensu, szczególnie głośnik centralny do odsłuchu stereo. Jeśli zależy Ci na możliwie najlepszej jakości dźwięku, spójrz na jeden z amplitunerów stereofonicznych sieciowych np. Onkyo TX-8250 z odpowiednio dobranymi kolumnami. Jeśli wchodzą w rachubę tylko kolumny podstawkowe, dobrym uzupełnieniem będzie Heco Aurora 300, które możesz zakupić u nas w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej.
To oczywiście tylko jedna z propozycji, jeśli tylko masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź ;), niestety mam do was trochę drogi a obecnie nie dysponuje czasem by się wyrwać.
Zapomniałem dopisać że myślałem o amplitunerze yamaha ze względu że można go rozbudować w przyszłości o bezprzewodowe głośniki.
Nie zagłębiałem się w firmę Onkyo, 

Następne pytanie a jak bym zmienił głośniki na 5.1 yamaha NS-P20
i amplituner Yamaha RX-V485  

Miało by to ręce i głowę?

Edytowano przez Eliksir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zestaw będzie wykorzystywany także do kina domowego, wtedy oczywiście dobrą opcją będzie amplituner Yamaha RX-V485. Natomiast jeśli także będziesz słuchał muzyki, odradzam mały zestaw plastikowych głośników. To nie zagra. Spójrz nawet na bardziej budżetowe, klasyczne kolumny np. Polk Audio T531. W pakiecie z elektroniką zrobimy Ci bardzo atrakcyjną cenę, a będziesz miał dobry, nowoczesny system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...