Skocz do zawartości

NAD 320BEE + NAD 525BEE + Acoustic Energy Evolution One


Bartez

Recommended Posts

co do wypowiedzi kolegi batona to różnice są słyszalne i to czasem dość znacznie. Ostatnio z kolegami dość mocno przetestowalismy kilka kombinacji sprzętu z różnymi interkonektami. Na testowaliśmy Profigoldy, ohelbachy, jakąś tanią Hamę i wspomniana przez Ciebie Bartez Audionovę Proteus Slilver Edition. Audionova wypadał najlepiej. Była słyszalna różnica, najlepiej sprawowała się przy muzyce klasycznej, oraz tej która miała wiele szczegółów. Ohelbach ( nie kojarzę dokładnie modelu, jedyną cecha jaka zapamiętałem była niebieska półprzeźroczysta izolacja) lekko spłaszczał a profigold ciągnął bardziej basy. Hama była jakby poza konkurencją icon_wink.gif. Pomimo wymienionych tutaj niuansów każdy z tych kabli jest godzien polecenia i powinien zadowolić Swojego właściciela. Zaś zwycięstwo Audionovy ucieszyło mnie mocno z prostego powodu...jest to mój kabel. Jestem jego użytkownikiem, do tego stopnia zadowolonym ze w najbliższym czasie zamierzam wymienić kabel głośnikowy na produkt tejże firmy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...