Skocz do zawartości

Formuła 1 , ciężarówka Williamsa i ...


RoRo

Recommended Posts

Oglądajcie f1 netflixa to zobaczycie ,że po czasie Horner się poskarżył (jak zwykle) ,że LH wyjeżdża to zmienili zasady w trakcie wyścigu. Pomijając tą zmianę , to i tak czy można wyjeżdżać czy nie to zawsze wyprzedzanie poboczem = oddanie miejsca ;)  MV mówił ,że mógł nie oddać w 3-4 okrążenia odjechałby na 5s+ także kara nic by nie pomogła potem LH :P  cóż źle rozegrali sprawę a LH pokazał doświadczenie - wiedział ,że MV zużyje opony podejmując jedyną próbę , więc zostawił mu trochę miejsca ale w taki sposób ,że musiał wyjechać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeździłby w ogonie, ja się cieszę że do HAASa nie poszedł. Co do błędnych decyzji - tak na prawdę nie wiemy co by było gdyby podejmował inne. Ten wypadek też mógł się skończyć gorzej, więc cieszmy się z tego co mamy z Roberta jako kibice. Ja jeszcze liczę na sukcesy i trzymam mocno kciuki za niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dziś jeździł by na końcu peletonu, ale co by było w przyszłym sezonie? tego nikt nie wie, ale już wiadomo, że Haas odpuścił modernizacje tegorocznej furmanki na rzecz tej nowej w 2022. Oczywiscie .. może to być nie wypał, ale tego nigdy nie wiesz, to tak jak pewien inżynierek przyszedł do Williams i ...... popier../ popsuł .... bolid, chcąc skopiować nieudolnie koncepcje od Mercedesa. Ale co chyba najwazniejsze .. Kubica spełniał by swoje marzenie, był kierowcą Formuły 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Kubica w Haas nie miał by gorzej niż w Williams. Tam Clara namieszała nie patrząc na sport, tylko na monetę, do tego Brytyjski team i brytyjski kierowca, schodząca gwiazda w F1 ..... Russell, musiał być lepszy od Kubicy, bo mogła by się pojawić rysa na wizerunku. Te ciągłe dopytywania Georga o czasy i pozycje Roberta świadczyły, że lekki niepokój tam w głowie panował a team pilnował by krzywda się młodziakowi nie stała. Czy może być gorzej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław nie oglądał f1 by netflix jak szef Haasa gada ,że kase potrzebują ? ;) Przecież oni nie rozwijają już bolidu , Hass "trwa" tylko po to by pracownicy mieli kaskę - to jest oczywista oczywistość , inaczej nie braliby 2 młodych kierowców bez doświadczenia w F1 ,a wzięli bo nie potrzebują podpowiedzi , potrzebują $$$$$$$

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to inaczej ...

Jeździsz wśród 20-ki najlepszych kierowców w królowej motosportu.  To już jest zaszczytem, a to ze jedni płacą? ... takie czasy, czy ktoś będzie pamiętał za naście lat, kto w teamach pełnił role rezerwy? Nie. Bedzie to gdzieś odnotowane i tylko tyle, a kierowcy zawsze będą wspominani nawet jedno sezonowi.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to inaczej. Każdy sportowiec jest żądny sukcesów w swojej karierze. Jeśli miałby wsiąść do auta i jeździć na plecach reszty stawki, to jaki to ma sens. Czy nie lepiej iść gdzieś gdzie może jakiś sukces odnieść? Ja żałują np. bardziej tego że to DTM się posypało i w tym sezonie już nie jeździ w takim samym formacie jak w poprzednim, bo na pewno byłoby lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosjana zawsze będę pamiętał jako typa który się rozwalał w głupi sposób , pokroju rozgrzewka opon :D

Vettela za płaczka co przywali w kogoś a potem płacze ,że mu typek zajechał ...

itd.

Haas miałby sens gdyby Orlen grubo zainwestował , zgadali by sponsorów pod Schumachera by mieć kasę na walkę chociażby o środek stawki czy 10-20pkt w sezonie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy 6-ej czy 7-ej części serialu Drive to Survive, co prawda nie mam TV 4k ale dźwięk puściłem na sprzęt i powiem ... że jest dużo, nisko schodzącego dźwięku, który podkreśla wrażenia z oglądania.

I wiadomość dodatkowa ........ 

Dobra informacja dla kibiców – wyścigi Roberta Kubicy w European Le Mans Series będziemy mogli oglądać na żywo z polskim komentarzem. Cały sezon pokaże telewizja Sportklub. -- czy ja mam taki kanał TV?

Uff... kamień z serca == kanał jest, ale zablokowany,  jeszcze zablokowany, co nie jest żadną przeszkodą.

https://sportowefakty.wp.pl/sportklub/932498/caly-sezon-european-le-mans-series-z-robertem-kubica-na-zywo-w-sportklubie

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizja Sportklub poinformowała, że wszystkie 6 wyścigów sezonu European Le Mans Series zobaczymy w całości z polskim komentarzem na jej antenie. Transmitowane będą również kwalifikacje.

W przypadku pierwszej rundy sezonu oznacza to start transmisji z czasówki w sobotę 17 kwietnia o godz. 13:40 oraz z wyścigu w niedzielę, 18 kwietnia o godz. 11:00.

Jest też alternatywa ..

W opublikowanej dziś informacji nie pada słowo „wyłącznie” a zatem możemy spodziewać się, że transmisja na YouTube nadal będzie dostępna i nie będzie występowała blokada geolokacyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...