Skocz do zawartości

Formuła 1 , ciężarówka Williamsa i ...


RoRo

Recommended Posts

Ratingi jakie otrzymali kierowcy F1 w nowej odsłonię gry F1 Codemasters. GR ex aequo z AG na przedostatnim miejscu z wynikiem 73 (ostatni NL 60)🙂 porównywalnie młody zawodnik LN został przez twórców gry „wyceniony” na 89 oczek 👍Grosjean 81!

https://www.f1supernews.com/2020/06/14/f1-2020-full-driver-ratings-revealed-mclaren-complete-line-up/

Czyli grając w grę lepiej wybrać Romana aniżeli Jerzego 🤣 nie spodziewałem się...

Oczywiście chodzi o ocenę racecraft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam nagłówki z neta i tak się zastanawiam co dalej z Robertem?

O zawirowaniach etatowych, związanych z Vettel`em już pisałem, teraz dołączył nam do nie znanego losu Sergio Pereza dodatkowy driver, który szybko się przystosował i pokazał, że nadal posiadaną ikrę, mówię oczywiście  Nico Hulkenberg`u.

Haas na dwa wolne fotele (teoretycznie) Alfa? ..... liczę na to, że sponsor nie pozwoli skasować Kubicy z listy, ale to F! i wszystko może się zdarzyć (rozwiązanie umowy Alfa-Orlen). Więc i Robert jest silnie zagrożony, hmmm.. czyżby wiedział o tym wcześniej i dlatego taka wspólna decyzja z Orlen o wyborze DTM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglada to najlepiej, Hulk pokazał że z dobrym bolidem wie co robić. Perez to też świetny kierowca bardzo rzetelny. DTM to raczej chodziło o możliwość ścigania dla Roberta i reklamę sieci Star i rebrandingu na Orlen na rynku Niemieckim.
Problem polega na tym że niestety kurczą się możliwości Roberta w F1. Obajtek oczywiście mówił że celem jest fotel wyścigowy ale w takiej sytuacji nie wiem czy zaryzykują. Patrząc na ograniczenia Roberta to jeśli miałbym być do bólu obiektywny to oczywiście Perez jest lepszym wyborem, czy Hulk z jego niesławnym rekordem tego nie wiem ale Sergio już tak 😕

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnym newsem jest 3 sezon F1 na netflix w 2021 :D 

Teraz możemy wróżyć co by było lepsze dla RK ,ale pod koniec 2019 nie było jeszcze pandemii także inaczej wszystko wyglądało. Gdybym wiedział ,że będzie to bym wolał by Orlen zagadał z Williamsem ,że wypłaty kasy będą jeśli będzie widać iż oba bolidy są równe i by RK nadal tam śmigał. Lepiej być bliżej niż dalej F1 , Dżordż dobrze zdaje sobie z tego sprawę , zapewne wie kiedy i gdzie będzie walczyć o top1 stąd ma spokój i się nie przejmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów przed weekendem sypnęło newsami... Perez wraca i ....

Brytyjski rząd potraktował w sposób szczególny zespoły F1, a siedzibę na Wyspach ma aż siedem z dziesięciu ekip, i pracownicy nie będą musieli poddawać się izolacji po powrocie z GP Hiszpanii. Na takie same przywileje w Szwajcarii nie może liczyć Alfa Romeo.

WP https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/894877/f1-alfa-romeo-na-kwarantannie-zespol-roberta-kubicy-musi-rozwiazac-spory-problem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że to ściema i nie jest to przejaw mojej naiwności. Robert w takich sprawach jest znany ze swojej szczerości, nawet będąc związany kontraktowo potrafił dać jednoznaczny sygnał co się dzieje naprawdę. Jak się zastanowimy to koneksje Sauber BMW znamy z początku kariery Roberta, ART jest prowadzone przez bliskich znajomych Freda Wasser’a no i testy były z nimi czyli z BMW.
Wczoraj fajnie łapał dobre tempo od samego początku, potem spadł w tabeli było widać że szybko jest w stanie sięgnąć przyzwoitego czasu. Może zaczyna troszkę rozumieć jak działa samochód kategorii DTM.

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo stracił Robert po tym obrocie. Po wyścigu był bardzo niezadowolony... czekam na jutrzejszy.

Fajnie się oglądało z wnętrza Roberta samochodu, szybki PIT i mocna walka o przyczepność na zużytych oponach. Na torze został najdłużej. Myślałem że jak go uderzył tym Audi to Robert chociaż zabluźni a tu grobowa cisza, zero komunikacji z zespołem 😏

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Inferno napisał:

Sporo stracił Robert po tym obrocie. Po wyścigu był bardzo niezadowolony... czekam na jutrzejszy.

Fajnie się oglądało z wnętrza Roberta samochodu, szybki PIT i mocna walka o przyczepność na zużytych oponach. Na torze został najdłużej. Myślałem że jak go uderzył tym Audi to Robert chociaż zabluźni a tu grobowa cisza, zero komunikacji z zespołem 😏

A dzięki jakim czarom oglądasz ze środka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://grid.dtm.com/en-int/page/home
Tylko nie wiem czy tak zadziała czy będziesz musiał VPN odpalić. Najlepiej wybrać kraj który nie ma wykupionych praw do transmisji. Sprawdzisz to tutaj:

https://www.dtm.com/en/where-to-watch

 

 

Jak odpalisz Polska to:

769E74D8-2704-4DDE-A588-883520ED7884.png

A jak wybierzesz Peru 😁

0C38FA00-8A70-426A-8A91-0B2ED649C6A1.png

Wiec swojego VPN ustawiasz na np. Peru i jazda 👍

Tam różnicę robi „All” albo „Selected” 🤨

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko 

https://postimg.cc/WqjsrDZx

na dużym pomagam Robertowi migać światłami /  Laptop - między czasy / Tablet - wersja PL 11Sport

Mocno nie równe czasy okrążeń u Roberta. W okolicach 30 okrążenia notował czasy pierwszej piątki, a już pod koniec wyścigu straty po prawie 2s na kółko. 

PS Pościłem przez "Canada"

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...