Skocz do zawartości

Kupić Naim Mi-so czy zostawić Cantony 470 gle


Psi1978

Recommended Posts

Mam prośbę o radę.  Urządzam mieszkanie i myślę,  czy zabrać ze sobą głośniki Canton gle470 10-cio letnie ( mam ich 5, 3przod i 2 tył) , czy kupić dobry Soundbar np. Naim Mi-so.  

Jeśli bym zabierał głośniki,  to zakładam dokupienie ampa np. Sonos Amp.

Salon ok 30 m2 , TV i kanapa rozmieszczone po lewej stronie pokoju,  po prawej wejście do kuchni i przedpokoju.  Filmy głównie Netflix 70% , muza house ok 30%.

Dzięki z góry za pomoc i radę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naim Mu-So to obok Dynaudio Music najlepsze głośniki sieciowe. Nie zastąpi jednak nigdy tego typu głośnik klasycznych kolumn, szczególnie że masz dosyć duży salon do nagłośnienia. Ja proponowałbym pozostać przy Canton. A jako wzmacniacz możesz oczywiście zastosować Sonos Amp, natomiast moim zdaniem lepiej sprawdzi się klasyczny amplituner sieciowy, który dodatkowo będzie wyposażony w złącza HDMI. Z opcji tańszych masz Onkyo TX-8270 oraz najnowszy, bardzo ciekawy Denon DRA-800H. Natomiast jeśli możesz przeznaczyć trochę wyższy budżet, gorąco namawiam na najnowszy potężny amplituner Onkyo TX-8390, urządzenie będzie w sprzedaży pod koniec miesiąca.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...