Skocz do zawartości

KEF R3 - test


Kraft

Recommended Posts

5 godzin temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem to znakomite kolumny do Jazzu dla osób ceniących łagodność. Natomiast w cenie 12k szukał bym czegoś innego.

Absolutnie je posłuchaj, Tym bardziej jestem ciekaw Twojego zdania skoro już pewne testy za tobą.

Daj znać.

 

Za 12tysi to bym posłuchał klipscha heresy iii , czy jakiegoś jbla :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, izapat napisał:

Bas w harbeth 30,1 jest nie co napięty,tak jak by brakowało głośnikowi miejsca,im głośniej ,tym robił się twardszy.Reszta pasma bardzo dobra.jeszcze jedna rzecz,którą zaobserwowałem,to furkoczący basreflex przy niskim i dłużej wybrzmiewającym basie.

Te monitory kosztują ~13tysi , nie powinno nic "furkotać" ;)  U mnie sub tak miewa na poziomie przesterowania ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie mi dane odsłuchać  audio analogue,szkoda.Szukam dalej.

Co niektóre sklepy liczą tylko na zysk i wyłudzenie od klienta pieniędzy,nie rozumieją ludzi z pasją.

Szkoda że pracuje w innej branży,bo gdybym był pracownikiem salonu audio,moim priorytetem było by ,żeby klient był zadowolony a nie tylko spłukany.

Może przesadziłem,ale jestem dość mocno......zdenerwowany.Chociaż nie.Zawiedziony.

Teraz rozumiem wszystkich,którzy chwytają sie rad forum,bo od sprzedawcy niczego się nie dowiemy.Nie pisze tu o wszystkich salonach,bo w kilku kupiłem i jestem zadowolony a szczególnie trzymam sie jednego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi granie koaksjala KEF-a tak się spodobało, że postanowiłem kupić sobie taką konstrukcję. Tylko jeszcze nie wiem do któregoś systemu. Jeśli nie kupię KEF-ów do salonu, to znajdą swoje miejsce w zestawie biurkowym. Wtedy, albo nowe Q150, albo używane LS50 lub R100.  

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, izapat napisał:

Niestety nie będzie mi dane odsłuchać  audio analogue,szkoda.Szukam dalej.

Co niektóre sklepy liczą tylko na zysk i wyłudzenie od klienta pieniędzy,nie rozumieją ludzi z pasją.

Szkoda że pracuje w innej branży,bo gdybym był pracownikiem salonu audio,moim priorytetem było by ,żeby klient był zadowolony a nie tylko spłukany.

Może przesadziłem,ale jestem dość mocno......zdenerwowany.Chociaż nie.Zawiedziony.

Teraz rozumiem wszystkich,którzy chwytają sie rad forum,bo od sprzedawcy niczego się nie dowiemy.Nie pisze tu o wszystkich salonach,bo w kilku kupiłem i jestem zadowolony a szczególnie trzymam sie jednego.

No ale co się stało? Opisz i gdzie.

Mieliśmy tu kiedyś temat "salony" 

Klienci dawali opisy tych dobrych jak i tych złych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDN... KEF R3 na razie zostają,ładnie ten dzwięk zaczyna się układać.Nie wiem czy to będzie dobre określenie względem harbeth 30,1 , ale takie mocniej dopalone w basie i bardziej skupione,zwarte.

Bas w porównaniu do r300 na początku był delikatny, mniej naprężony.Teraz jest go wiecej jest obszerny i bardzo kulturalny,taki..dostojny😇

Jutro przyjeżdża Musical fidelity m6si.Zobaczymy czy pokona Naima xs2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o sugdenie a21se ,ale nie można nigdzie dostać.Można za to kupić a21al tyle że jest słabszy i mniejszy.A może właśnie ten by wystarczył.Szkoda ,że nie mogłem nigdzie posłuchać.Z impulsowym miałem do czynienie, a dokładnie z primare i22.Wszystko dobrze ,ale żeby zagrał,trzeba było rozkręcić potencjometr w prawo,wtedy robiło się ciekawie(grał z chario delphinus)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, izapat napisał:

Dzisiaj dotarł musical m6si,podłączyłem kefy r3 a jako żódło naim cd5si.

Na razie gra.Będę się musiał jakoś przemęczyć słuchając go.Muszę wytrzymać.Dziwi mnie tylko że nie do końca stabilnie stoi,jak by jedna nóżka była krótsza.CIEKAWOSTKA ,Pilot od naima pasuje do musicala.

M6si grał wcześniej, czy prosto z kartonu?

Bo 200 godzin naprawdę potrafi zmienić mocno jego prezentację.

Też jestem ciekaw jak wypadnie w porównaniu.

 

Edytowano przez Krzysztof Ślusarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...