Skocz do zawartości

KEF R3 - test


Kraft

Recommended Posts

17 minut temu, MobyDick napisał:

Jeśli dla Kef R 3 będzie to 6 dB przy 80 Hz, to  T+A Stratos P20 uważasz że będzie miał inny spadek na charakterystyce

nie wiem dlaczego podajesz przykład nie odpowiedni do zagadnienia, o którym piszemy i co? Kef R 3 będzie to 6 dB przy 80 Hz,

Dlaczego upierasz się przy T+A ,nie jest to temat dyskusji. 

47 minut temu, Karol64208 napisał:

Jak masz wątpliwości co do danych podanych na spec. to napisz do T+A że kłamią, nie ponoszę odpowiedzialności za toB|.

 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Karol64208 napisał:

Jak masz wątpliwości co do danych podanych na spec. to napisz do T+A że kłamią, nie ponoszę odpowiedzialności za toB|.

Natomiast przypomnę że parametry podał też Kef i o tym dyskutujemy co tam jest i ile wyniesie różnicą

w Wata przy -6dB, proponuję na tym się skup. 

Ty kompletnie nie rozumiesz co się do Ciebie pisze albo celowo odpowiadasz wymijająco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stolarz napisał:

zapraszasz do siebie żeby posłuchać jak grają. Serio?

Ciebie nie zapraszałem, nie wiem co Tobą kieruje, może za dużo gwoździ wbijasz9_9Poważnie jakie Ty  kolumny masz?.

Ignoruję pytania nie na temat.

Równie dobrze moglibyśmy dyskutować o kolumnach B&O, czy ktoś je eksploatuje, jakie wrażenia itd. 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Karol64208 napisał:

Ciebie nie zapraszałem, nie wiem co Tobą kieruje, może za dużo gwoździ wbijasz9_9Poważnie jakie Ty  kolumny masz?.

Ignoruję pytania nie na temat.

Równie dobrze moglibyśmy dyskutować o kolumnach B&O, czy ktoś je eksploatuje, jakie wrażenia itd. 

A gdzie napisałem, że mnie zapraszasz? Czytanie ze zrozumieniem kuleje? Ty zapewne ceramikę uwielbiasz.

Ignorujesz wszystko co udowadnia Twoje bzduropisalstwo i brak konsekwencji.

A ten temat dotyczy czego? Tego co Ty chcesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Stolarz napisał:

bzduropisalstwo

ale wymyśliłeś:D

to jakie kolumny masz?

 

20 minut temu, Stolarz napisał:

A gdzie napisałem, że mnie zapraszasz?

niżej

4 godziny temu, Stolarz napisał:

zapraszasz do siebie żeby posłuchać jak grają. Serio?

Zamknijmy już ten temat.

Proszę innych użytkowników R3 czy mają jako zestaw samodzielny - stereo, czy w systemie jest sub, czy słuchają z korekcją dźwięku czy bez i jakie mają wrażenie odsłuchowe.

 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

Ciebie nie zapraszałem, nie wiem co Tobą kieruje, może za dużo gwoździ wbijasz9_9Poważnie jakie Ty  kolumny masz?.

Ignoruję pytania nie na temat.

Równie dobrze moglibyśmy dyskutować o kolumnach B&O, czy ktoś je eksploatuje, jakie wrażenia itd. 

Nie na temat ,to Ty piszesz.A o B&O pisz gdzie indziej.

Przed chwilą, Chyba Miro 84 napisał:

Lepiej nie obrażać sie nawzajem

Jasne,ale czy jest ktoś w stanie wyemigrować tego człowieka z tego tematu?Poczytajcie inne fora,tam  Karol równie dobrze zaśmieca tematy,swoimi teoriami.

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

ale wymyśliłeś:D

to jakie kolumny masz?

 

niżej

Zamknijmy już ten temat.

Proszę innych użytkowników R3 czy mają jako zestaw samodzielny - stereo, czy w systemie jest sub, czy słuchają z korekcją dźwięku czy bez i jakie mają wrażenie odsłuchowe.

 

Nie Ty go otworzyłeś i nie Ty go zamkniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, izapat napisał:

 

Jasne,ale czy jest ktoś w stanie wyemigrować tego człowieka z tego tematu?Poczytajcie inne fora,tam  Karol równie dobrze zaśmieca tematy,swoimi teoriami.

 

@Karol64208 wiele pisałeś o subwooferze do kef, a obecnie jest potrzebna pomoc przy rel. Byc może masz większą wiedze odemnie. Czy mógłbyś pomóc w watku....

Sobwoofer jako uzupelnienie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

@Karol64208 wiele pisałeś o subwooferze do kef, a obecnie jest potrzebna pomoc przy rel. Byc może masz większą wiedze odemnie. Czy mógłbyś pomóc w watku....

Sobwoofer jako uzupelnienie...?

Ja mogę Tobie pomóc,Jeśli potrzebujesz koniecznie subwoofera do kef r3 Rel jest bardzo dobrą opcją,obudowa zamknięta w t5 fajnie się sprawdzi w średnich i małych pomieszczeniach.Do wiekszych t7.

Miałem t5i z Audiovector sr1 super i było bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, izapat napisał:

Ja mogę Tobie pomóc,Jeśli potrzebujesz koniecznie subwoofera do kef r3 Rel jest bardzo dobrą opcją,obudowa zamknięta w t5 fajnie się sprawdzi w średnich i małych pomieszczeniach.Do wiekszych t7.

Miałem t5i z Audiovector sr1 super i było bardzo dobrze.

Chodziło mi o to ze potrzebna jest pomoc w innym watku ktory brzmi: "subwoofer jako uzupelnienie" i tam jest pewien problem z buczacym sub rel. Jesli moglbys pomóc...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Chodziło mi o to ze potrzebna jest pomoc w innym watku ktory brzmi: "subwoofer jako uzupelnienie" i tam jest pewien problem z buczacym sub rel. Jesli moglbys pomóc...?

U mnie (12m)pokój,t5i w ogóle nie buczał,był to na prawdę sympatyczny bas.Potencjometr w nim miałem ustawiony na 1/3 głośności i był tylko w roli dopełnienia,bo audiovectory sr1 basem nie grzeszą.Jeśli chodzi o większe pomieszczenia,to nie pomogę.Nie miałem jak sprawdzić.W każdym razie o rel t7 czy t9 są bardzo pochlebne opinie.(w tej cenie ,oczywiście)🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MobyDick napisał:

A co to za wzmacniacz ? Bo ten czarny trzeba podpiąć do masy, a nie wszystkie wzmacniacze maja masę wyprowadzoną na wyjścia głośnikowe.

A to bylo z neta obrazujace ktory gdzie ma byc wpiety

Ale masz racje z tą masą na wzmacniaczu.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...