Skocz do zawartości
Kraft

KEF R3 - test

Recommended Posts

20 minut temu, Stolarz napisał:

bzduropisalstwo

ale wymyśliłeś:D

to jakie kolumny masz?

20 minut temu, Stolarz napisał:

A gdzie napisałem, że mnie zapraszasz?

niżej

4 godziny temu, Stolarz napisał:

zapraszasz do siebie żeby posłuchać jak grają. Serio?

Zamknijmy już ten temat.

Proszę innych użytkowników R3 czy mają jako zestaw samodzielny - stereo, czy w systemie jest sub, czy słuchają z korekcją dźwięku czy bez i jakie mają wrażenie odsłuchowe.

Edytowano przez Karol64208

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

Ciebie nie zapraszałem, nie wiem co Tobą kieruje, może za dużo gwoździ wbijasz9_9Poważnie jakie Ty  kolumny masz?.

Ignoruję pytania nie na temat.

Równie dobrze moglibyśmy dyskutować o kolumnach B&O, czy ktoś je eksploatuje, jakie wrażenia itd. 

Nie na temat ,to Ty piszesz.A o B&O pisz gdzie indziej.

Przed chwilą, Chyba Miro 84 napisał:

Lepiej nie obrażać sie nawzajem

Jasne,ale czy jest ktoś w stanie wyemigrować tego człowieka z tego tematu?Poczytajcie inne fora,tam  Karol równie dobrze zaśmieca tematy,swoimi teoriami.

ale wymyśliłeś:D

to jakie kolumny masz?

niżej

Zamknijmy już ten temat.

Proszę innych użytkowników R3 czy mają jako zestaw samodzielny - stereo, czy w systemie jest sub, czy słuchają z korekcją dźwięku czy bez i jakie mają wrażenie odsłuchowe.

Nie Ty go otworzyłeś i nie Ty go zamkniesz.

14 minut temu, izapat napisał:

Jasne,ale czy jest ktoś w stanie wyemigrować tego człowieka z tego tematu?Poczytajcie inne fora,tam  Karol równie dobrze zaśmieca tematy,swoimi teoriami.

@Karol64208 wiele pisałeś o subwooferze do kef, a obecnie jest potrzebna pomoc przy rel. Byc może masz większą wiedze odemnie. Czy mógłbyś pomóc w watku....

Sobwoofer jako uzupelnienie...?

zapraszasz do siebie żeby posłuchać jak grają.

Serio?

Serio. Zagadka dla Ciebie mistrzu.

Gdzie między wyrazem zapraszasz a wyrazem do widzisz wyraz mnie.

Jak znajdziesz to nie omieszkaj zarzucić wykresem.

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

@Karol64208 wiele pisałeś o subwooferze do kef, a obecnie jest potrzebna pomoc przy rel. Byc może masz większą wiedze odemnie. Czy mógłbyś pomóc w watku....

Sobwoofer jako uzupelnienie...?

Ja mogę Tobie pomóc,Jeśli potrzebujesz koniecznie subwoofera do kef r3 Rel jest bardzo dobrą opcją,obudowa zamknięta w t5 fajnie się sprawdzi w średnich i małych pomieszczeniach.Do wiekszych t7.

Miałem t5i z Audiovector sr1 super i było bardzo dobrze.

Przed chwilą, izapat napisał:

Ja mogę Tobie pomóc,Jeśli potrzebujesz koniecznie subwoofera do kef r3 Rel jest bardzo dobrą opcją,obudowa zamknięta w t5 fajnie się sprawdzi w średnich i małych pomieszczeniach.Do wiekszych t7.

Miałem t5i z Audiovector sr1 super i było bardzo dobrze.

Chodziło mi o to ze potrzebna jest pomoc w innym watku ktory brzmi: "subwoofer jako uzupelnienie" i tam jest pewien problem z buczacym sub rel. Jesli moglbys pomóc...?

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Chodziło mi o to ze potrzebna jest pomoc w innym watku ktory brzmi: "subwoofer jako uzupelnienie" i tam jest pewien problem z buczacym sub rel. Jesli moglbys pomóc...?

U mnie (12m)pokój,t5i w ogóle nie buczał,był to na prawdę sympatyczny bas.Potencjometr w nim miałem ustawiony na 1/3 głośności i był tylko w roli dopełnienia,bo audiovectory sr1 basem nie grzeszą.Jeśli chodzi o większe pomieszczenia,to nie pomogę.Nie miałem jak sprawdzić.W każdym razie o rel t7 czy t9 są bardzo pochlebne opinie.(w tej cenie ,oczywiście)🙂

3 minuty temu, izapat napisał:

U mnie (12m)pokój,t5i w ogóle nie buczał,był to na prawdę sympatyczny bas.

Czy tez miałeś trzy kolory na kablu z neutrika? Tzn. Czerwony, żółty i czarny?

Edytowano przez Chyba Miro 84

Jeden to masa prawda. Czyli wspolny. Czy mohlbys podać ktory to kolor??

Czarny masa,a czerwony i żółty ,to "plusy" czyli lewy i prawy

Dziekuje bardzo za pomoc :)

pozdrawiam

Proszę bardzo.Oczywiście czarny wystarczy podłączyć do jednego kanału

10 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Wiadomo ale dziekuje mimo wszystko

pzdr

Przejrzałem w skrócie temat o subie ,to ten Jegomość na początku już zrobił zwarcie ,niech nie dziwi sie , że mu buczy.

2 minuty temu, MobyDick napisał:

A co to za wzmacniacz ? Bo ten czarny trzeba podpiąć do masy, a nie wszystkie wzmacniacze maja masę wyprowadzoną na wyjścia głośnikowe.

A to bylo z neta obrazujace ktory gdzie ma byc wpiety

Ale masz racje z tą masą na wzmacniaczu.

Przed chwilą, MobyDick napisał:

A co to za wzmacniacz ? Bo ten czarny trzeba podpiąć do masy, a nie wszystkie wzmacniacze maja masę wyprowadzoną na wyjścia głośnikowe.

Całkiem możliwe.A w dodatku miał go podłączonego do kolumn a nie do wzmaka,niby nic ,ale...

3 minuty temu, izapat napisał:

IMG_20200229_112943.jpg

Zwarcie w subie gotowe.

Nie chcialem mu tego pisac ale tez tak pomyślałem. Nie mowiac juz ze podlaczane bylo na pracujacym wzmacniaczu w subie a kable byly podlaczane na chybił-trafił

Dziwi mnie że ludzie wydaja ciezki szmsl na sprzety a czesto w sposob bezmyslny je padlaczaja. Kiedys zadzwonil do mnie pewien gość ktoremu po przeprowadzce nie grał sprzet. Gdy przybylem na miejsce rece mi opadly i zapytalem go czy naprawdę to on podlaczyl. Rca z cd byly pod phono, a glosnikowe wszystkie pod jednym kanałem. Na szczescie nic sie nie stało ale jak widac czasami w błahych sprawach sa wtopy.

Wracając do Kef r3 . Zadziwiają mnie te kolumny ,sam już nie wiem ,czy je sprzedać czy zostawić.Głos Katie Melu-y-i nie wiem jak będzie poprawnie.. nabrał powietrza,ale wysokie dalej są delikatnie cofnięte.Wydaje mi się ,że taki Primare i22 czy i32 załatwił by sprawę, a może Hegel?

Wokale w ich wykonaniu są popisowe (posłuchaj płyty Anny Marii Jopek "Upojenie").

Mi się KEF-y tak spodobały, że postanowiłem jakieś sobie kupić. Inaczej tęskniłbym przez resztę życia za tym oddechem w wokalach. Tylko jeszcze nie wiem na który model padnie.

10 minut temu, izapat napisał:

wysokie dalej są delikatnie cofnięte.Wydaje mi się ,że taki Primare i22 czy i32 załatwił by sprawę, a może Hegel?

A może podkręć sobie trochę wysokie gałką. Taki eksperyment nic nie kosztuje.