Skocz do zawartości

DENON AVR-X250BT jakie głośniki


Gambini

Recommended Posts

moim zdaniem powinieneś podnieść budżet do absolutnego minimum 3k, wtedy można już coś zmontować w miarę rozsądnego (a i tak w dalszym ciągu bardzo budżetowego) w 5.0. Następnie doskrobać jeszcze jakieś kilka setek na sub'a, żeby to miało ręce i nogi.

Wydawanie PLNów na produkty podane przez Ciebie w linku, to swoiste wywalenie pieniędzy w błoto.

Oczywiście dopisz coś więcej - w jakim pomieszczeniu ma to grać, do czego ma służyć, jakie są Twoje preferencje etc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Markcox napisał:

moim zdaniem powinieneś podnieść budżet do absolutnego minimum 3k, wtedy można już coś zmontować w miarę rozsądnego (a i tak w dalszym ciągu bardzo budżetowego) w 5.0. Następnie doskrobać jeszcze jakieś kilka setek na sub'a, żeby to miało ręce i nogi.

Wydawanie PLNów na produkty podane przez Ciebie w linku, to swoiste wywalenie pieniędzy w błoto.

Oczywiście dopisz coś więcej - w jakim pomieszczeniu ma to grać, do czego ma służyć, jakie są Twoje preferencje etc.

 

Mam b.duzy salon połączony z jadalnia i kuchnia. Jest gdzie się rozstawić. Wysokość 265cm. Oglądam dużo filmów, czasem muzyka. Nie jestem jakoś wyjątkowo wymagający pod względem sprzętu, dlatego nie chciłabym zwiększać budżetu. Wcześniej przymierzałem się do plastików 5.1 Sony, więc wspomniany zestawem chciałem trochę to polepszyć. Liczyłem na wskazanie sprzętu w takim przedziale cenowym, ewentualną sugestie co do tego, który wskazałem. Czym będzie przejawiać się wspomniana "beznadzieja"? Jakością dźwięku? Możliwością podłączenia? Obsługiwanymi formatami? Rozumiem, że przebieram w niskiej półce, ale chciałem coś tam dla siebie znaleźć, możliwie dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie, jakości dźwięku. Obecnie wszystkie amplituner obsługują najnowsze standardy audio. Kwestia podłączeń to też jesteś w stanie sprawdzić sam. Wiesz czego potrzebujesz. 

Ale to urządzenie jest najniższej klasy. Dźwiękowo słabe no. Nie chcąc zwiększać budżetu kupujesz po prostu używane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeceniaj tak tej swojej wynalezionej propozycji - to, że kolumny są już w "drewnianej" obudowie, wcale nie świadczy o tym, że zagrają lepiej, niż "plastiki" ;) 

I niestety takie jest prawo dżungli, czy Ci się to podoba kolego, czy też nie. Albo zdecydujesz się podnieść budżet min. dwukrotnie, albo odpuść - zwłaszcza, że jak piszesz, masz duże pomieszczenie, więc "byle co" może zabrzmieć w nim wręcz tragicznie.

Nie da się kupić jeżdżącego, sprawnego samochodu za 10 zł tylko dlatego, że akurat taki mamy na to budżet.

Za te pieniądze może być ciężko - na pewno czasłochłonnie - znaleźć coś w używkach, nowe raczej powinieneś sobie odpuścić. Jeżeli chodzi o używki, możesz "zajrzeć" do poleconego w innym temacie Pumpurka z Myślenic, który ma używki - może u niego coś sensownego sklecisz

Oczywiście możesz się uprzeć i zrobić po swojemu, zakupując podany przez Ciebie, bądź jemu podobny sprzęt, ale ja nie polecam i nie podpisuje się pod tym pomysłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...