Skocz do zawartości

Proszę o pomoc...


pharaonxp

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam pewien problem,mam w zamiarze za dwa tygodnie kupić sobie porządne stereo,a jestem początkującym jeśli chodzi o te rzeczy i tu moja prośba czy ze sprzętu tego typu będę zadowolony: Wzmacniacz Harman Kardon HK-970+Harman Kardon HD970 CD Player+KEF iQ7
Proszę o rady i oczywiście podpowiedzi.Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dźwięk na 100 % nie męczący proponują wzmacniacze lampowe ale pewnie żona nie pozwoli kupić ci takiego dziwadła.Jeśli nie skupiłbym się na wzmacniaczach angielskich.Oferują z reguły lekko ocieplone nie agresywne brzmienie.


To czy warto ten sprzęt kupić jaki wymieniłem wyżej?? Proszę mi powiedzieć jakie kable do tego.dzieki:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przeczytałem wszystkie wypowiewdzi i jestem skołowany,jedni piszą dobry drudzy zły już sam nie wiem co mam robić.Pierwszy raz w życiu stać mnie żeby sobie coś fajnego kupić in nie chce żałować.Powiem szczerze nie jestem żadnym audifilem poprostu chce żeby to ładnie brzmiało.proszę o radę.dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Przeczytałem wszystkie wypowiewdzi i jestem skołowany,jedni piszą dobry drudzy zły już sam nie wiem co mam robić.Pierwszy raz w życiu stać mnie żeby sobie coś fajnego kupić in nie chce żałować.Powiem szczerze nie jestem żadnym audifilem poprostu chce żeby to ładnie brzmiało.proszę o radę.dzięki


Witaj,

Sam ostatnio miałem ten problem, czy HK 3490 z tunerem, czy wzmacniacz + cd + tuner, powiem ci tak wybrałem aplituner HK 3490 - gram nim na tą chwilę na Paradimg Monitor 3v4 + kable Mnster Z1R, gra naprawdę bajer - znajomi sa w szoku ze tak małe kolumny tak grają, czysty, głęboki bas, wysokie tony tez ładne wyrażne bez szelestów, mi się osobiście bardzo dzwięk HK podoba, to jest to czego szukałem, teraz jedynie. Nawet żona słyszy różnice pomiędzy HK stereo, a Yamahą icon_smile.gif co jest szokiem icon_smile.gif

Ja jestem za HK. Ale niestety nikt nie podjemie decyzji za ciebie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Cytat

Przeczytałem wszystkie wypowiewdzi i jestem skołowany,jedni piszą dobry drudzy zły już sam nie wiem co mam robić.Pierwszy raz w życiu stać mnie żeby sobie coś fajnego kupić in nie chce żałować.Powiem szczerze nie jestem żadnym audifilem poprostu chce żeby to ładnie brzmiało.proszę o radę.dzięki


Witaj,

Sam ostatnio miałem ten problem, czy HK 3490 z tunerem, czy wzmacniacz + cd + tuner, powiem ci tak wybrałem aplituner HK 3490 - gram nim na tą chwilę na Paradimg Monitor 3v4 + kable Mnster Z1R, gra naprawdę bajer - znajomi sa w szoku ze tak małe kolumny tak grają, czysty, głęboki bas, wysokie tony tez ładne wyrażne bez szelestów, mi się osobiście bardzo dzwięk HK podoba, to jest to czego szukałem, teraz jedynie. Nawet żona słyszy różnice pomiędzy HK stereo, a Yamahą icon_smile.gif co jest szokiem icon_smile.gif

Ja jestem za HK. Ale niestety nikt nie podjemie decyzji za ciebie


A co myślisz o kolumnach będą w porządku do tego zestawu?? Musze ci powiedzieć że prezentują sie pięknie i bardzo mi się podobają ale wygląd to nie wszystko jak wszyscy wiedzą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu nie będę oryginalny,bo pisałem na innych postach,ale chyba muszę się powtarzać.W tym zakresie cenowym nie będziesz miał dzwięku z najwyższej pułki.Firma choć znana nie jest tu wyznacznikiem jakości dzwięku.I tu mogę Cię zdziwić.Największe problemy będą z kolumnami.Dlaczego?. Ponieważ wzmacniacz /przyzwoity podwójne mono/ lampowy kupisz za niecałe 2000zł.Co do CD-ka można kupić za pareset zł i przerobić na pożądny / z 24-bitowym przetwornikiem/ co nie powstydziłyby się CD-ki za kwotę 4-6 tys. zł.Odnośnie wzmacniacza i CD-ka skontaktuj się z panem Andrzejem Stelmachem : http://anstel.enetia.pl/.Co do kolumn nie wiem ,jakim dysponujesz pomieszczeniem odsłuchowym.To,że kupisz kolumny najzacniejszej firmy , to nie znaczy u w twoim przypadku ona się sprawdzi.Specyfika kubatury Twojego pomieszczenia może spowodować , że kolumny najlepszych firm się nie sprawdzą.W Katowicach jest firma,która zrobi Ci kolumny "pod ciebie".Nie znam ich adresu,ale wie o niej w/w Pan Stelmach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...