Skocz do zawartości

SVS - kino domowe


Mariusz Małecki

Recommended Posts

Witam . Kolega mieszkający w stanach polecił mi sprzęt marki SVS. 

Jestem na etapie zmiany głośników kina domowego . 

Stan obecny salon 25m2

Kino domowe Harman Kardon hKTS11+ HK AVR161.

70% to muzyka 30% filmy

Rodzaj muzyki - ostre brzmienia. 

Ze względów finansowych, kino chcę zmieniać etapami . Ponieważ w moim zestawie zarżnąłem głośnik centralny jestem zmuszony zakupić nowy + subwoofer. 

Myślę ze podstawowa seria mnie w zupełności zadowoli czyli  głośnik centralny SVS serii Prime + Sub SV-1000. Pytanie czy w przypadku większości słuchania muzyki lepszym rozwiązaniem bedzie PB-1000 czy SB-1000? Prosze o opinie. 

Czy na forum udziela się dystrybutor marki SVS i może zrobic dobrą ofertę. Czy ten sklep to jedyny dystrybutor https://sklep.soundclub.pl/pl/menu/subwoofery-160.html ?

NIe zalezy mi na kolorze piano. Co oznaczają obniżki cen z dopiskiem EX-DEMO, powystawowy , jak z gwarancją. Jaka jest możliwość odsłuchu- loco Poznań.

Czy mój obecny wzmacniacz napędzi takie głosniki ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie,

dystrybutorem na Polskę marki SVS jest firma Konsbud, natomiast jeśli chcesz dokonać zakupu, zapraszamy do nas, mamy pełną ofertę subwooferów marki SVS. Klasyczne kolumny SVS na obecną chwilę nie są dostępne w Polsce.
Wracając do konkretów, spójrz na ofertę kolumn Klipsch, moim zdaniem dobierzesz bardzo dobry głośnik centralny np. R-52C lub znacznie lepszy RP-400C. Natomiast w kwestii subwoofera zdecydowanie polecam SVS. Wybór zależy od Twoich preferencji. SB-1000 to konstrukcja zamknięta, która lepiej sprawdzi się w muzyce, oferuje szybszy, dokładniejszy, lepiej kontrolowany bas. PB-1000 jest bardziej wydajny, zejdzie trochę niżej basem, ale jest to minimalnie kosztem kontroli i szybkości.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Premium Sound dostaniesz lepsze ceny teraz na produkty SVS, bo to dawny dystrybutor
SVS, Obecnie jest nim Konsbud.

O ile subwoofery polecam o tyle z kolumnami mam mieszane uczucia. Po wysokich rabatach ok. Ale w cenach katalogowych nie skopałem się aby te produkty były wybierane na naszym rynku. Co nie zmienia faktu że możesz brandy łączyć.

I także uważam że najpierw wymiana kolumn. 70% muzyka to tutaj nie wiem czy i tak nie skończy się na wzmacniaczu, czy też amplitunerze stereo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...