Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

szukam bezprzewodowego głośnika i zastanawiałem się nad jbl flip 4/5. Aczkolwiek pod jakimś postem widziałem pełno komentarzy, iż są to bardzo przereklamowane głośniki, które są nie warte swojej ceny, gdyż można znaleźć lepiej grające w o wiele niższej cenie. Z kolei na innej stronie, jbl flip 4 był bodajże na 2/3 miejscu w rankingu najlepszych głośników do pewnej kwoty. Może ktoś się lepiej wypowie, a może i przy okazji poda jakąś ciekawą ewentualność. To, na czym mi zależy to m.in.:

> na duży plus miałyby małe rozmiary, tak by się zmieścił do kieszeni lub dłoni, np. owy Flip 4 bądź 5,

> jakość dźwięku, głównie muzyka elektroniczna, rap/trap i niekiedy coś w stylu starych polskich piosenek,

> dobrze by było, gdyby nie był bardzo wrażliwy i dałby radę przetrwać jakieś nieduże upadki, np z kieszeni

> cena to mniej więcej do 600 zł, może być mniej, rozważałem również Bose Soundlink mini II.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że do tych głośników musisz mieć spore kieszenie. Większe głośniki pozwalają grać zwykle głośniej. Te droższe mogą grać zwykle lepiej. Jeśli potrzebujesz czegoś o niedużych gabarytach i dobrze wykonanego to myślę ze nie warto tyle wydawać. Dobrze gdybyś mógł posłuchać jak gra Xiaomi Mi Bluetooth Speaker.

f1.jpg

Tu nie przepłacisz i dostajesz dobrą jakość.

Nie wiem tylko czemu na nasz rynek trafiają w wersji okrojonej o slot karty pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...