Skocz do zawartości

Jakie kino za 2200zł


hanys08

Recommended Posts

Za tę kwotę nie poszalejesz, dobrze, że się skupiasz na amplitunerze i odtwarzaczu DVD, a nie gotowcach. Pomysł z Yamahą myślę, że jest dobry, choć ten 3xx to ubogi model, ale jeśli poradzisz sobie bez hdmi i kalibracji + innych dodatków to może bdzie nieźle. Zamień tylko Kody na coś porządnego, kolumny są zawsze najważniejsze, poszukaj jakiegoś zestawu np. na Magnatach lub Heco.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zestwem 5.1 w tej cenie kwocie może być mały problem. na twoim miejcu poszukałbym czegoś bez subwoofera i dokupił go później. Amplituner Yamahy nie jest złym wyborem chociaż osobiście próbowałbym czegoś innego. myśle że Denon z seri 15.. byłby trafny do tego fajny zestaw kolumn bez subwoofera. sam posiadam taki sprzęt i wydaje mi się że jest to dosyć ciekawa kombinacja. Porównując amplituner Yamahy z kolumnami np Yamahy i Denone 1509+ Elatax Uniwerse można usłyszeć wyraźną różnicę dyamiki dźwięku chociaż nie jestem wybitnym specjalistą w tych sprawach. Jak za tą cenę będziesz naprawdę zadowolny. Właśnie około 2200.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

z zestwem 5.1 w tej cenie kwocie może być mały problem. na twoim miejcu poszukałbym czegoś bez subwoofera i dokupił go później. Amplituner Yamahy nie jest złym wyborem chociaż osobiście próbowałbym czegoś innego. myśle że Denon z seri 15.. byłby trafny do tego fajny zestaw kolumn bez subwoofera. sam posiadam taki sprzęt i wydaje mi się że jest to dosyć ciekawa kombinacja. Porównując amplituner Yamahy z kolumnami np Yamahy i Denone 1509+ Elatax Uniwerse można usłyszeć wyraźną różnicę dyamiki dźwięku chociaż nie jestem wybitnym specjalistą w tych sprawach. Jak za tą cenę będziesz naprawdę zadowolny. Właśnie około 2200.



witam
dzieki za podpowiedz:
też mi sie lepiej podoba denon 1509 z dvd 1740 lecz niewiem jakie kolumny mam do tego kupić (oczywiście subwoofer kupie za kilka miesięcy)
jakie polecasz kolumny do denona (pokój ma ok 20 m2 )słucham 70% muzyki 30 % filmy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię wprowadzić w błąd ponieważ nie mam takiego dobrego rozeznania w Markach ale wydaje mi się, że bardzo istotne jest jak lulisz słuchać muzyki jeżeli zależy Ci na dobraj jakości dźwięku nie upieraj się na bardzo dużych rozmiarach głośników. Wiadomo, że czy mwiększe tym lepij natomiast często warto bardziej postawic na mniejszy rozmiar uzyskująć ciekawszą barwę dźwięku. Jeżeli zależy Ci na większej ilości niskich tonów i bardzo głośnym słuchaniu powinieneś szukać 16. Tylko nie atakuj czasami kolumn Prism. Typowe masowe produkcje wpychane w marketach. Powinieneś sam odsłuchać kolumn to będzie najlepszy wybór
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie dobrać coś w tej cenie. Ja na Twoim miejscu wstrzymał bym się czasowo z zakupem i zaoszczędził jeszcze troszkę pieniędzy niż ot tak po prostu kupił "byle co". Weź pod uwagę iż nie kupujesz tego sprzętu na rok (chyba że tak jest). Warto w takim wypadku dołożyć troszkę pieniędzy i kupić coś lepszego z czego będziesz bardziej zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciężko będzie dobrać coś w tej cenie. Ja na Twoim miejscu wstrzymał bym się czasowo z zakupem i zaoszczędził jeszcze troszkę pieniędzy niż ot tak po prostu kupił "byle co". Weź pod uwagę iż nie kupujesz tego sprzętu na rok (chyba że tak jest). Warto w takim wypadku dołożyć troszkę pieniędzy i kupić coś lepszego z czego będziesz bardziej zadowolony.



witam; właśnie przemyślałem i dołożyłem troszkę pieniędzy .Zamówiłem już DENON AVR-1509 + DENON DVD-1740 + WHARFEDALE VARDUS 200 w cenie 2550 zł
Znajomi mówią że zrobiłem dobrze z tym Denonem ale nieznam sie na tych kolumnach ,czy ktoś może mi napisać coś o nich ( jeszcze mam szanse odwołać zamówienie) dzięki bardzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myśle że to dobry wybór, zgodze sie że w najtańszych amplitunerach denon wypada świetnie, a już szczególnie seria 09, Vardus to przyzwoite budżetowe głośniki, nie słyszałem ich w warunkach domowych ale powinno być nieźle :> Niestety konkurencja w tej cenie (odnośnie gotowych zestawów) czyli Prism czy Maudio to głosniki z Biedronki :> W przedziale cenowym okolicy 2000-3000 Zestawy Denona z Wharfedale wypadają zdecydowanie najlepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...