Skocz do zawartości

Potrzebuję pomocy przy kupnie zamkniętych słuchawek do 150


Recommended Posts

Jako że to mój 1 post, na początku chciałbym się przywitać. Zatem: witam przeserdecznie! icon_smile.gif

Potrzebuję Waszej pomocy w sprawie kupna słuchawek do 150zł. Wymagania jakie stawiam co do nich to:
- dobra jakość dźwięku (wiem, że to często jest subiektywna ocena, ale są lepsze i gorsze modele icon_smile.gif)
- muszą być zamknięte, nauszniki nie mogą być małe, bo nie posiadam małej małżowiny icon_razz.gif
- powinny być dość solidnie wykonane, nie raz mi się zdarza, że coś mi spada, a zamierzam te słuchawki mieć na jakiś dłuższy okres czasu icon_smile.gif
- jak już wspomniałem cena - 150zł, ale jeśli coś jest naprawdę warte tych 30 zł więcej, to jeszcze przeboleję i dorzucę.

Trochę się rozglądałem i pare wpadło mi w oko: sennheiser eh 150, eh 250, hd 205, hd 212, philips SHP8900 (wcześniej miałem jakieś z 2 w numerku na początku i były jak na swoją niziutką cenę przyzwoite).

Do czego będą mi one służyć:
- oglądanie filmów
- muzyka - a słucham różnej - klasyczna, jazz, elektro, czasem jakiś rock lub metalowe wariacje icon_smile.gif

Nie posiadam bynajmniej jakiegoś wypasionego sprzętu, ot zwykły komputer ze zwyczajną kartą dźwiękową + to co może być w laptopie.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie, pomoc i wskazówki!

Z pozdrowieniami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria hd o ile tak można to nazwać jest najszerszą linia produktów sennheisera. Od modelu hd 201, przez linię hd 4XX po hd 600 i 650. Jeżeli chodzi o walory brzmieniowe to eh nie znam w ogóle. nie wydaje mi się żeby była jakaś dramatyczna różnica między eh 150 a hd 202 więc jeśli się nie mylę to 205 zagra o wiele lepiej. i jeszcze coś co dla mnie ma kolosalne znaczenie..przewód. W hd 205 jest to jeden kabelek wchodzący do lewego głośnika, zaś eh mają oddzielnie na każdą stronę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbieraj jeszcze 100zl i kup Sennheiser hd 215, bardzo dobrze izoluja, stereo i szczegułowosc powala, sa zamkniete, napewno wielkosc bedzie odpowiednia, jak podepniesz do wzmaka to uszy beda latac w srodku, z mp3 petagrama za 50 bas tez jest odczuwalny, gruby kabelek, nie wiem czy w mm sa te sluchawki ale w saturnie na 90% idz, posluchaj porownaj i wybierz. Ja mam swoje hd 215 i obecie zamienilbym je tylko na hd 600 co pewnie kiedys zrobie.
http://allegro.pl/item476805992_electrowor...5_warszawa.html
190zl 25zl wiecej od philipsa, ludzie wykladaja kilka k zeby byc zadowolonym z brzmienia wiec nie zaluj paru zl:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...