Skocz do zawartości

Potrzebuje karty dźwiękowej wraz z oprogramowaniem. Budżet w granicach 4000zł.


RObertoo

Recommended Posts

Mam potrzebę zrobienia namiastki digigramu może doradzicie jakieś konkretne rozwiązanie sprzętowo programowe które może obsłużyć (dwie playlisty i GPI)

Potrzebuje karty dźwiękowej wraz z oprogramowaniem. Budżet w granicach 4000zł.
Wymagania

- Dwa niezależne analogowe wyjścia z karty muzycznej
- min. 24 bit 96 KHz
- Oprogramowanie umożliwiające zarządzanie dwiema niezależnymi playlistami osobno dla każdego kanału
- NAJWAŻNIEJSZE dwa wzejścia typu GPI (reagujące na zwarcie albo rozwarcie dowolnie) tak ze jeśli np. zewrę GPI1 to kanał pierwszy zaczyna odtwarzać przygotowany klip z playlisty.
- Wejścia GPI mogą być na karcie dźwiękowej bądź jakoś niezależnie
- zakładam ze problem będzie z oprogramowaniem bo karta to pewnie większość.

Robert Olechowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

power

Masz flaszkę u mnie za nad wyraz słuszne spostrzeżenie icon_wink.gif Ja też nie wiem o czym ten bełkot. No ale przecie my som audiofile a nie digiramofile icon_mrgreen.gif No ale żeby kolega RObertoo się do nas nie uprzedził alergicznie to podam kilka linków na których zapewne mu komputerofile pomogą:

- www. benchmark.pl
- www.pclab.pl
- www.frazpc.pl

Pzdr.

PS. A przy okazji i w ramach marketingu to może Kolega RObertoo miast zajmować się bezdusznymi komputerowymi pierdołami to zajął by się słuchaniem muzyczki na konkretnym sprzęcie? Zawsze to lepsiejsze dla zdróweczka fizycznego jak i psychicznego. Relaksik, luzik, melancholyja, lampka szampana i świece + piękna kobieta. A na dodatek znika problem nadmiaru pieniążków w kieszeni icon_biggrin.gif Jakby co to my chętnie pomożemy wejśc w ten świat iluzji i natchnienia. Tylko słowo i masz Bracie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...