Skocz do zawartości

Onkyo TX-RZ740 czy Onkyo TX-RZ 830


arek zach

Recommended Posts

Witaj,

Myślę, że każdemu zależy na jakości dźwięku szukając sprzętu grającego :) Byłoby łatwiej odpowiedzieć na to pytanie jakbyś doprecyzował jakie ma być główne zastosowanie dla amplitunera, czy głównie kino domowe i dźwięk wielokanałowy czy również odsłuch muzyki. Jeśli sprzęt ma być możliwie uniwersalny i/lub zależy Ci również na dobrym odsłuchu stereo przy amplitunerze kina (co wcale nie jest łatwo uzyskać) polecałbym jednak sprawdzony model RZ830. Jest to jeden z najbardziej wydajnych prądowo amplitunerów w swojej klasie cenowej, dobra dynamika i naturalna barwa. Potrafi pozytywnie zaskoczyć w stereo, zwłaszcza w trybie DIRECT. Napędzi większość kolumn na rynku. Duży, ciężki i dobry amplituner.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam po dłuższej przerwie. Używam już tx-rz 830 i wrażenia naprawdę są bardzo pozytywne w stosunku do wcześniejszego Denona AVR-X3500. Jedynie mam mały problem co może być że przelaczajac program tv z dekodera kablówki, który jest podłączony bezpośrednio do tv to w głośnikach podczas przełączania kanału występują dość głośne trzaski ,, pykniecia" w kolumnach. Dodam że kabel hdmi mam dość dobry kąt z miedzi OFC i kosztował 100 zł. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...