Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 400 zł


Recommended Posts

Witam !

Chciałbym kupić wygodne słuchawki nauszne. Słucham jazzu, rocka, hip hopu oraz muzyki elektronicznej.Korzystałbym z nich podłączonych do laptopa lub telefonu. Nie mam na razie w planach dokupowania wzmacniaczy. Na oku mam AKG K271 MKII oraz SOMiC V2. Na koniec dodam ,że słucham muzyki tak z 4h dziennie jak się uczę  dlatego wygoda też dla mnie jest ważna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AKG K271 MKII potrzebny będzie wzmacniacz słuchawkowy. SOMiC V2 mają opinię dobrych słuchawek otwartych w tym budżecie. Jednak mimo ich dużej wagi nie są zbyt trwałe. Generalnie jeśli chcesz długo słuchać muzyki w słuchawkach i izolacja nie jest priorytetem, warto rozglądać się właśnie za konstrukcjami otwartymi. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na Koss UR40. Zaprojektowano je jako lekkie słuchawki wokółuszne do sprzętu przenośnego i przez to są dość mocno składane. Mogą nie sprawiać wrażenia przez to zbyt solidnych, jednak nie rozpadają się. Są wyposażone w dość marnej jakości kabel i pady nie nalezą do zbyt wyrafinowanych. Można je tanio i łatwo poprawić. 

Można wymienić kabel np. na taki:

https://pl.aliexpress.com/item/32815721672.html

Ma około 2 razy niższą rezystancję i jest znacznie lepiej wykonany.

Do tego pady np. takie:

https://pl.aliexpress.com/item/33012505690.html

Mimo że tanie są bardzo wygodne i nic nie można zarzucić jakości materiałów.

Oczywiście te słuchawki wprost z pudełka ( po wygrzaniu ) bez zmian grają naprawdę dobrze. Trudno o wygodniejsze i lepiej grające słuchawki otwarte w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...