Skocz do zawartości

Słuchawki do 800ZŁ


Recommended Posts

To mój pierwszy post więc przy okazji hej wszystkim :)
Założyłem temat w sprawie takiej, iż ostatnio w pracy u mnie pojawili się przedstawiciele Sony. Prezentowali oni swojego flagowego smartfona Xperie 5, swoją drogą nudna jak każda Xperia jak dla mnie. Ale co mnie zaciekawiło, w zestawie dodają słuchawki sony whxb900n, w związku z czym rodzi się pytanie, czy są one warte uwagi? Miałem je na uszach - zajebiste, ale ja nie mam punktu odniesienia do innych słuchawek z tak wysokiej półki.

Wartość producencka to bodajże 999zł, na internecie widać te słuchawki już za 799zł. Pracuje w jednej z sieci operatorskich i tam Xperie sprzedają się ze słuchawkami w zestawie, w związku z czym jest bardzo duża szansa, że te prędzej czy później wylądują na OLX. Oczywiscie celuje tylko w nówki sztuki. Juz teraz jest pare ofert, za 650ZŁ. 
Moje pytanie, czy te słuchawki są warte swojej ceny zakładając, iż kupiłbym je za 600zł? Podoba mi się Noise cancelling, wysoki bas, ale mówie -  nie mam punktu odniesienia do innych słuchawek w tej półce cenowej.

Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki wokółuszne, szczególnie zamknięte zwykle kiepsko sprawdzają się przy intensywnym wysiłku ze względu na to że będziesz miał w nich ciągle bardzo zapocone uszy i ich rejon. Do kwiczeń lepiej nadają się słuchawki dokanałowe lub douszne. Co do tego czy warto kupić akurat sony whxb900n musisz sobie  sam odpowiedzieć. Dla jednego nie warto na coś takiego wydać więcej niż 200 zł a dla innego 2 tys to mało. Pozostaje jeszcze kwestia tego czy ich dźwięk Ci odpowiada. Wygląda na to że tak. Najlepiej jakbyś posłuchał kilka innych par słuchawek w podobnej cenie i sam oceń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wygląda na to, że na siłownie w takim razie odpadają - ale to ich nie dyskwalifikuje. Będę chyba na te Sony polował. Mogę zakupić równie dobrze dwie pary słuchawek. Propo słuchawek do aktywności fizycznej - nie chcę zakładać nowego tematu - Na jaki wydatek musiałbym się przygotować? Wiadomo, przy aktywności fizycznej jakość dźwięku jest już drugorzędna, najważniejsza wygoda - mają nie wypadać itp. Do 200zl się zmieszcze? i to bezprzewodowe, czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...