Skocz do zawartości

Stereo 4000 PLN 30m2 trudne pomieszczenie


KrisKros

Recommended Posts

Witam Forumowiczow,

To moj pierwszy post wiec mam nadzieje ze nie zasluze odrazu na bana :P

Poszukuje zestawu stereo (wzmacniacz + kolumny) do salonu takiego jak na zalaczonych rzutach, do 4000 PLN.

Muzyka ktorej slucham:

Glownie Rock (ciezszy), sporo wersji koncertowych, troche popu z lat 80-tych, troche elektroniki.

Na czym mi zalezy:

Szukam dzwieku efektownego ale pod kontrola, z duza sceną, mocnym ale zwartm basem, wyeksponowaną górą - tak jak bym byl na koncercie ;)

Zrodlem poki co bedzie Tidal z androida, w przyszlosci planuje zakup odtwarzacza sieciowego.

Piszę ze pomieszczenie jest trudne gdyz kolumny musza znajdowac sie przy komodzie z TV, tak wiec powierzchnia odsluchowa jest dosyc mala i ograniczona po bokach przez scianki.

Czy w takim uklazie pomieszczenia lepiej sprawdza sie kolumny podlogowe ustawione po bokach komody, czy podstawkowe postawione na komodzie?

Jesli chodzi o wymagania sprzetowe:

- Wzmacniacz musi miec wbudowany DAC

- Raczej celuje w sprzet nowy

-bass reflex z przodu (odleglosc kolumn od sciany ~30cm)

 

Wstepnie po przesledzeniu forum zainteresowal mnie zestaw Yamaha S501 + Indiana Tesi 561. Nie sluchalem jeszcze na zywo ale z opisow na forum wydaje sie byc to czego szukam. Dzisiaj jade do Top HiFi i Fusic we Wroclawiu. Jakie jeszcze zestawy byscie polecili do przesluchania oprocz tego wymienionego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...