Skocz do zawartości

Słuchawki do Hard Rocka i Metalu 400-500zł


Recommended Posts

Siemanko!

Potrzeba mi słuchawek do słuchania Hard Rocka i Metalu (Guns N Roses, Motley Crue, Van Halen, Metallica, Ratt, Whitesnake, Poison, AC/DC...)

Budżet 400-500zł. Mogą być używane.

Dotychczas korzystałem z CAL! Odnosząc się do nich potrzeba mi przede wszystkim więcej ciepła. Bass w CAL jest dla mnie za mały i sztywny. Lubie wyraźnie słyszeć gitarę basową oraz centalkę. Góra wydaje się być czasem kłująca w uszy. Potrzeba mi też przestrzeni.

Fajnie też gdyby dobrze wyglądały, bym mógł z nich korzystać nie tylko w domu.

Źródło dźwięku: Focusrite SCARLETT 2 i 2 2Gen, czasem telefon

Na co w takim budżecie warto zwrócić uwagę?

Edytowano przez Karol Gotszlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależy od tego jakie są to słuchawki i w jakiej są cenie. W przypadku mało używanych słuchawek które są dużo taniej niż nowe w sklepie, pewnie warto. W przypadku mocno leciwych, trzeba się liczyć z tym że z czasem tworzywa mogą być już bardziej kruche, pady mogą być do wymiany i może być różnie. Mogą służyć długo jeśli będą dobrze traktowane lub bardzo szybko ulec rozkładowi. Dużo zależy od ich konstrukcji. Warto zainteresować się dostępnością padów i w jakich cenach są oryginalne i ich zmieniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...