Skocz do zawartości

HiFiBerry Digi+ PRO versus Yamaha WXC-50


Paweł Pawlik

Recommended Posts

3 godziny temu, Preben napisał:

Ciekaw jestem jak ostatecznie dobrałeś dac i streamer do zestawu?.

Ostatecznie stanęło na wxc-50, trafiłem używany za pół ceny. Działa jako transport natomiast jako DAC używam arcam rDac (miałem przez jakiś czas CA DacMagic100 - też był całkiem spoko - na pewno grał lepiej niż dac wbudowany w yamahę).

Malina leży w szufladzie. Czekam trochę na rozwój wydarzeń jeśli chodzi Tidal. Jeśli volumio wejdzie pierwsze w Tidal connect niż Musiccast to pewnie będę chciał zrobić drugie podejście do maliny, może spróbuję z lepszym hatem, a może w wolnej chwili popracuję nad obrazem z moode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł Pawlik napisał:

Ostatecznie stanęło na wxc-50, trafiłem używany za pół ceny. Działa jako transport natomiast jako DAC używam arcam rDac (miałem przez jakiś czas CA DacMagic100 - też był całkiem spoko - na pewno grał lepiej niż dac wbudowany w yamahę).

Malina leży w szufladzie. Czekam trochę na rozwój wydarzeń jeśli chodzi Tidal. Jeśli volumio wejdzie pierwsze w Tidal connect niż Musiccast to pewnie będę chciał zrobić drugie podejście do maliny, może spróbuję z lepszym hatem, a może w wolnej chwili popracuję nad obrazem z moode.

Próbowałeś z NODE2I?

Obecnie nie ma nigdzie w salonach wxc-50.

Zastanawiam się jeszcze nad NODE 2i.

Miałeś okazję przetestować?

Edytowano przez Preben
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Preben napisał:

Próbowałeś z NODE2I?

Obecnie nie ma nigdzie w salonach wxc-50.

Zastanawiam się jeszcze nad NODE 2i.

Miałeś okazję przetestować?

Tak miałem node przez kilka dni ale to było dosyć dawno temu. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, właściwie to powstrzymała mnie przed zakupem tylko cena. Nie miałem wtedy żadnego DACa więc słuchałem tylko po RCA. Dźwięk lekko ocieplony, nieco zawężona scena muzyczna. Ale w sumie bardzo przyjemnie w odbiorze. Świetna apka, wsparcie dla gapless i mqa. aktualnie (skoro piszesz że yamaha nie do kupienia) to chyba w sumie nie ma konkurencji  - oczywiście nie licząc maliny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...