Skocz do zawartości

Wzmacniacz Pioneer A50 DA wejście usb, natywne DSD


Sławek 2000

Recommended Posts

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie wejścia usb dac, rozumiem że sygnał w formacie DSD wysyłany np : z komputera jest odtwarzany bez konwersji na pcm, oczywiście jeśli mamy sterowniki pioneera w windowsie, i tak u mnie jest, problem powstał po podłączeniu android boxa Himedia Q10, pioneer raczej nie ma sterownika na Androida czy się mylę?. Po podłączeniu usb  natywnego dsd nie da się uzyskać, jest tylko konwersia na PCM , oczywiście jakość jest bardzo dobra ale DSD jest bez konwersji i wydaje mi się,  że jednak jakość jest lepsza .Jest jakieś wyjście z tej sytuacji , czy zostało to przewidziane,  tylko do podłączenia kompa.Pozdrawiam.

Edytowano przez Sławek 2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem tylko po podłączeniu z kompem. Taki był zamysł tworzenia złącza USB audio. Sterownika na androida nie ma. 

Jakie kolumny? Skąd bierzesz bibliotekę dsd?

 

Witam, kolumny to STX Electrino 250, odtwarzacz sacd Pioneer , jeśli chodzi o biblioteke dsd to raczej jej jeszcze nie mam, ot kilka płyt w tym formacie , oraz pare plików

ze stajni 2L , reszta to zwykłe cd, kiedyś ale to dawne czasy, miałem sporo winyli , ze względu na ich obecną cenę raczej nie będzie do nich powrotu.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Słyszysz różnice między dsd a FLAC?:)

Witam, ponownie, tak mi się wydaje, że dźwięk z płyt SACD jest dla mnie przyjemniejszy w odbiorze, ale to może być sugestia innych osób, które wypowiadają się na ten temat na różnych forach dotyczących sprzętu, jak i samej muzyki, taka autosugestia, w końcu człowiek sam w to zaczyna wierzyć. Wydaje mi się, że różnicę jednak słyszę. Za pomocą słuchawek AKG K 550 oraz dac iFi audio. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...