Skocz do zawartości

Onkyo TX-8250, kolumny


nietakipawel

Recommended Posts

Czesc, 

prosze o rade, odtwarzacz jak w temacie, obecnie podpiety pod B&W 602 S1, juz dosc leciwe, graja ok, ale czas na zmiany. Mam taki dylemat czy zmiana na B&W 603, lub cos wyzej z B&W ale z drugiej reki czy moze powinienem rozwazyc Pylon, powiedzmy pearl27 lub sapphire 25, a moze taka zmiana nie ma wogole sensu. Prosze o opinie. Pomieszczenie 25m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

B&W DM603 to dosyć wymagające kolumny, znacznie lepszą opcją jest podłączenie ich pod wydajny wzmacniacz. W Twojej konfiguracji zagrają jasno, sucho, bez wypełnienia. Lepszym wyborem będą kolumny o bardziej dociążonym, plastycznym brzmieniu. W budżetach około 2.5-3 kzł. warto na pewno posłuchać Pylon Audio Sapphire 25, koniecznie Heco Aurora 700, która świetnie sprawdza się w połączeniu z TX-8250. Aktualnie w świetnej cenie u nas możesz także zakupić Monitor Audio Bronze 6, które mogą okazać się strzałem w 10. 

Zapraszam serdecznie jeśli tylko masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, @S4Home, @Q21, bardzo dziekuje!

Odrzucam B&W, posluchalem, Aurora 700 jest bardzo ok, w grze Pylon Sapphire 31, Aurora 700, Monitor Audio Monitor 300, niestety Pylona i Monitor Audio nie jestem w stanie odsluchac, prosze o krotkie podsumowanie tych trzech, czy warto dorzucic do Pylona? dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...