Skocz do zawartości

Problem z Yamaha R-N803D


pecet

Recommended Posts

Dzień dobry,

Od wczoraj jestem posiadaczem amplitunera Yamahy R-N803D i nie mogę niestety wejść w ustawienia przez pilota klikają na nim "setup" czy też "option" ponieważ na ekranie amplitunera pojawia się komunikat "NOT AVAILABLE". Dzwoniłem w tej sprawie do sklepu - nie wiedzą co z tym zrobić. Serwis Yamahy w Warszawie w rozmowie wielce zdziwiony rozkłada ręce, bo taka sytuacja nigdy nie miała miejsca i nie wiedzą jak pomóc - jedynie opcja to wysłanie do serwisu przez kuriera. W trakcie rozmowy konsultant poprosił, aby poprzez ustawienia zaawansowane ADVANCED SETUP i opcji INIT ALL przywrócić urządzenie do ustawień domyślnych - bez efektu - dalej widnieje po wyborze na pilocie opcji setup oraz option komunikat NOT AVAILABLE.

Nadmieniam, iż urządzenie posiada najnowszy firmware ver. 1.16. Proszono mnie także o sprawdzenie w aplikacji musicast, bo być może została nałożona tam "przypadkowo" blokada  - brak tam jednak jakiekolwiek opcji na zdjęcie rzekomej "blokady".

Czy jest ktoś z Państwa w stanie tutaj doradzić co zrobić z zaistniałą sytuacją? Wart dodać, że  urządzenie oprócz tego pracuje bez problemowo, odtwarza muzykę z głośników przez streaming, DLNA, TV, gramofon. Nie podoba mi się jednak to, że wydając taką kwotę mam urządzenie w jakiś sposób wadliwe najprawdopodobniej softwareowo. Za dwa tygodnie wyjeżdżam na pół roku w delegację, a naprawa może potrwać dłużej, a boję się, ze żona nie ogarnie podpięcia sama, a tym bardziej zweryfikowania czy przesyłka powrotna przetrwała próbę kurierską, a może zwrócić sprzęt i żądać zwrotu i zakupić kolejny?

not avail.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...