Skocz do zawartości

podłączenie subwoofera do onkyo 304


oliho

Recommended Posts

Witam!
Jakiś czas temu kupiłem zestaw kina domowego onkyo 304/404 + kolumny maudio
Jestem naprawdę zadowolony z tego zestawu jednak nadarzyała się okazja kupić " za grosze" praktycznie nowy subwoofer firmy mAudio , więc go kupiłem ...
Mój problem jednak rozpoczyna się wraz z próbą podłączenia go .Z tyłu amlitunera jest tylko jedno wyjście na woofer ,natomiast w woferze są dwa- podpisane R i L (prawo ,lewo) jak to podłączyc ,żeby nie schrzanić tematu ?
Jakiś kabel sumujący oba kanały czy jak ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W KD do suba dostarczany jest sygnał mono pojedynczym kablem chinch, wystarczy go wpiąć obojętnie do L czy R , dla takich którym jednak ten fakt że są dwa wejscia spać nie daje wymyślono taki kabel " Y " który sie rozdwaja i z pojedynczego wyjscia wychodzisz a wpinasz do L i R i jest mega optymalnie ;> Poza tym chyba wystarczy odrobina odwagi i otwarcie instrukcji do suba w której na pewno jest informacja jak go podłaczyć do amplitunera KD ;>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W KD do suba dostarczany jest sygnał mono pojedynczym kablem chinch, wystarczy go wpiąć obojętnie do L czy R , dla takich którym jednak ten fakt że są dwa wejscia spać nie daje wymyślono taki kabel " Y " który sie rozdwaja i z pojedynczego wyjscia wychodzisz a wpinasz do L i R i jest mega optymalnie ;> Poza tym chyba wystarczy odrobina odwagi i otwarcie instrukcji do suba w której na pewno jest informacja jak go podłaczyć do amplitunera KD ;>



Jakoś uporałem się z tym tematem...sam zrobiłem ten kabel "Y" bo podłączenie pojedynczego chinch'a do R lub L niedawało prawie żadnego rezultatu !
A co do instrukcji ...hmmm-składanie kina domowego rozpocząłem własnie od wnikliwego przeczytania tejże ...podobnie było z instrukcją do suba - jak będe miał czas to wrzuce scan tejże i sam będziesz się mógł przekonac ,że jednak wszystkiego się w instrukcji obsłgi nie znajdzie ...

a wogóle to dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...