Skocz do zawartości

Kabelek do Subwoofera


Tutu

Recommended Posts

Witam
Mam pytanie bo nie moge znalezc niczego na forum.
Jaki byscie polecali kabel do podlaczenia subwoofera(z zestawu JBL SCS 178) z amplitunerem(yamaha 663) Potrzebuje kabelek coaxialny 3 metrowy. Aktualnie sprzecik gra na pozyczonym 2,5 m nie wiadomej firmy i brakuje mi tego 0,5m zeby umiescic suba tam gdzie jego miejsce icon_wink.gif Na allegro nie moge znalezc nic wmiare rozsadnego w takiej długosci. W sklepie Avdesign polecili mi QED z seri ONE za 99zł (tylko od dwoch tyg. go zamawiaja i do dzisiaj nie dotarł) Na stanie jest z tej samej firmy wyzszy model za 240zł ale to juz troche dla mnie za drogo(chyba ,ze faktycznie bedzie mocno odczuwalna roznica wiec moze warto dopłacic ?) . Jezeli macie jakies pomysł co kupic i przedewszystkim gdzie to byłbym bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu jeszcze drugie pytanko - wiem ,ze to nie w tej kategori powiniem pytac ale nie chcem zasmiecac formu nowymi tematami. Podlaczyłem Pc pod amplituner(kabelkiem cyfrowym SPDIF /RCA ) Pod PC jest podpiety pod wyjscie cyfrowe a pod amplitunerek pod wejscie coaxial. Wszystko niby ładnie gra ale w stereo :/ Proby grzebania w sterownikach (orginalne od Sound blastera / Kx projekt ) nie przynosza skutku, tak samo rozne ustawienia w ampli. icon_sad.gif Jakies pomysł co to moze byc ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...