Skocz do zawartości

Słuchawki BT do 450 zł wokółuszne


Recommended Posts

Cześć,

Przejrzałem kilka tematów na forum i widzę, że w tym zakresie cenowym zazwyczaj polecane są Sennheiser HD 4.40. Czy jest dla nich jakaś alternatywa?

Czego oczekuję od słuchawek:

1. Jak najlepszego stosunku jakość dźwięku/cena (wiem, że w tym zakresie nie dostanę słuchawek studyjnych i dlatego takich nie szukam ;) )
2. Działanie bezprzewodowe i przewodowe
3. Najlepiej wokółuszne, ale nauszne też wchodzą w grę
4. By osoby w otoczeniu nie słyszały tego, czego akurat słucham

5. Słuchawki głównie do rocka/metalu. Fajnie by był wyraźny bas (by gitara basowa i perkusja dobrze brzmiały), ale nie musi być to bas pod klimaty techno/hh
6. Jeśli ktoś ma na ten temat wiedzę, to by parowały się dobrze z komputerem - w większości wypadków będę słuchał z laptopa, choć czasem może z telefonu.
   Ale docelowo chcę ich także używać do ćwiczenia gry na gitarze, więc fajnie, by dobrze współpracowały ze piecem gitarowym.

Jeśli warto dołożyć ze 100 zł i kupić coś lepszego, to też dajcie takie opcje, to je rozważę, czy dam radę dorzucić trochę kasy :)

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie zaproponowane przez Was słuchawki i będzie to trudny wybór. Widzę, że Sennheisery są w tych okolicach cenowych faktycznie trudne do pobicia. Jeśli chodzi o AKG, to trochę za drogie, choć musiałbym negocjować ze sobą i z żoną.
Sennheisery HD 4.50, MEE i Edifiery wyglądają bardzo ciekawie. Więc prześpię się z tematem i zastanowię się, które wybrać.

Dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...