Skocz do zawartości

Słuchawki BT douszne/dokanałowe 150-250 zł


Recommended Posts

Cześć,

Szukam słuchawek dousznych/dokanałowych BT dla żony. Chodzi o słuchawki z przyzwoitą jakością dźwięku, trzymające dość długo na baterii (i by też wytrzymałość baterii znaczenie nie spadła po roku używania). Będzie ich używać do słuchania muzyki z telefonu i laptopa, więc ważne, by dobrze się parowały.
No i fajnie, by w mniejszych uszach się dobrze trzymały. I też by były wygodne, jeśli będą to słuchawki z łączącym je kablem - w sensie, by ten kabel dało się dobrze ułożyć na karku.

Co możecie polecić?

Przy okazji zapytam z ciekawości - czy teraz mniej jest produkowanych słuchawek dousznych? Bo na stronach ze słuchawkami widzę w 90% tylko dokanałowe.

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od preferowanego mocowania w uchu polecam MEE Audio X5 G2 lub MEE Audio X6 G2: oba modele posiadają Bluetooth 5.0 i naprawdę przyzwoity czas pracy na baterii. Jeśli obawiacie się o wypadanie, szczególnie mocowanie OTE (z pałąkiem przeprowadzanym za uchem) będzie szczególnie bezpieczne i wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dopytam o działanie z kompem, żeby mieć 100% pewności (żona o to zapytała) ;)
Bo już jakieś z tydzień temu miałem jej kupować, ale wyczytałem, że są problemy z połączeniem do kompa, a z telefonem śmigają. A to połączenie z laptopem jest dla niej ważne, by na pewno działało :). Wiesz coś na ten temat? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ArekSt napisał:

To jeszcze dopytam o działanie z kompem, żeby mieć 100% pewności (żona o to zapytała) ;)
Bo już jakieś z tydzień temu miałem jej kupować, ale wyczytałem, że są problemy z połączeniem do kompa, a z telefonem śmigają. A to połączenie z laptopem jest dla niej ważne, by na pewno działało :). Wiesz coś na ten temat? :)

Nie zanotowałam problemów, aczkolwiek przyznam się, że zdecydowaną większość czasu akurat te modele łączyłam z telefonem. Jakby nawet coś nie działało jak trzeba, to obowiązuje 14-dniowe prawo zwrotu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiliśmy MEE X6 G2. Generalnie ładnie się parują z telefonami i z laptopem z Windows 10.

Z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie jako informatyka (ale programisty) powodu nie radzą sobie z Windows 8.1. Ale mam wrażenie, że ten system ma jakieś problemy z obsługą audio (nieważne, jakie ma się sterowniki, bo używając słuchawek na kablu miałem z nim nie raz problemy, a zmieniałem też sterowniki).
To taka uwaga, jakby ktoś trafił w przyszłości na ten wątek i potrzebował tej informacji.

Żona zadowolona ze słuchawek, więc to najważniejsze. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...