Skocz do zawartości

Taga Harmony TAV-606F - wasze opinie


GleNinja

Recommended Posts

Witam

Koleżanka z pracy ma nieco starszy sprzęt - Amplituner Onkyo 5.. (nie pamiętam) i kolumny M-Audio

kolumny grają jakby przytłumione - i chciała na razie zmienić same kolumny - ale budżet około 1.200 zł

Słucha głównie z kompa i MP3 z bluraya -  radio też czasami posłucha.

na pewno nie słucha jazzu, metalu i muzyki poważnej :) -  raczej dance, rock, jakieś spokojne

Jak patrzałem to w tej cenie jest niewielki wybór - ale dobre recenzje mają Taga Harmony TAV-606F?

Nigdy ich nie słuchałem - i dlatego chciałem poznać waszej opini- czy warto je kupić?  jak brzmienie w tych kolumnach-   basy/soprany -  scenaitd\

z góry dzięki za wszystkie sugestie

PS.

Kolega pumpurek - ma tam coś ciekawego

i ma Pure Acoustics N60F - i cena chyba się jej spodoba 800zł

https://allegro.pl/oferta/kolumny-stereo-pure-acoustics-nova-6f-myslenice-8288462510

jak to porównanie będzie z tymi tagami?

Edytowano przez GleNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Końcówka mocy stereo lub wzmacniacz stereo. Przy słabym ampli kd powyższy zabieg może nie wiele wnieść poprawy w dźwięku. 

Najlepiej sprzedać wszystko i dołożyć do stereo. 

Link który podałeś to do naszego kolegi @Pumpurek. Skontaktujcie się z nim, może weźmie KD w rozliczeniu, a resztę dołożycie do stereo. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę 508   i M-Audio HKTS 900 chyba - bo mają być duze,  a 800tki sa mniejsze 

pokój-  jakieś 20m2

 

Niestety rzadko te kolumny można spotkać w salonach audio, to są budżetówki i przeważnie są na zamówienie - więc  tak na prawdę pozostaje popytać i jakieś wnioski wyciągnąć

Edytowano przez GleNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...