Skocz do zawartości

amplituner dla R700


yatkha

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Relacja z odsłuchu Roksan K3 vs Naim 5si (+ SN3).

K3 gra bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej niż Cyrus One. Czuje się dobrze w każdym paśmie, scena jest poprawna, nie przebarwia, dźwięk jest soczysty, nie występuje suchość w górze, dynamika i oddech dobre. To czego się mogę przyczepić, to tego że z R700 gra... nudno, poprawnie, dobrze, ale brakuje czegoś ekstra, charakteru.

Moim zdaniem daje to Naim. Nieprawdopodobna rozdzielczość, detale, kontury, mikroplankton. Dobrze tworzy scenę, przestrzeń, ale to wszystko w 2D, nie ma rozdzielczości między scenami 1 i 2. 5si gra super, ale na jednej scenie. Za to Naim Supernight 3, to jest na moje ucho, ideał. Wszystko, co miał 5si zostało jeszcze rozbite na głębie scen, nie gra już tak płasko, całość wyczuwalnie pulsuje w 3D. Gdyby nie ograniczał mnie budżet, szedłbym w SN3 bez zawahania.

Zastanawiam się, jak zagrałby XS3 / XS2. Jakby się sprawdziły, to może dwójkę udałoby się gdzieś z wyprzedaży wyrwać za rozsądne pieniądze.

 

Edytowano przez yatkha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubakk napisał:

https://www.q21.pl/naim-supernait-2-outlet.html

tutaj jeszcze jakaś przecena , jakieś niewidoczne przytarcie , utargujesz dyszkę i masz sprzęta :) 

Dziękuję za podpowiedź, nie znalazłem tego.

Musiałbym tego posłuchać, czy i jak odbiega od sn3. No i pytanie, czy xs3 nie zagra równie dobrze, jak ten z wyprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już A2080, jak podłączę i trochę pogrzeje, to zdań relację.

Czy podłączenie bi-amp ma sens, jest faktycznie różnica w jakości dźwięku?

wg producenta: 

Using the four internal amplifiers for front speakers to have more high-quality sounds.

——

no dobra, kupiłem drugą parę przewodów, sprawdzę w boju.

Edytowano przez yatkha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...