Skocz do zawartości

AP Tempo III vs Canton RC-L


mrozu99

Recommended Posts

Cześć

 

Przyszedł czas na zmiany i tak cały czas chodzą mi po głowie Cantony.Dostałem propozycję zamiany na RC-L z niewielką dopłatą , stan można powiedzieć idealny ale brak niestety kontrolera.Powiedzcie  czy będzie to duży krok w przód? w Tempo brakuje mi dołu i barwniejszej średnicy.Czy w tych Cantonach przestrzeń jest równie dobra jak w AP?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
5 godzin temu, 1Ender napisał:

Jak oceniasz dźwięk? 

Grają dźwiękiem szybkim , niesamowicie klarownym i detalicznym , przestrzeń chyba lepsza niż w Tempo 3. JEśli chodzi o minusy to odczuwam braki w niskich tonach.Bas niby jest ale jakby troszeczkę za mało i za krótko.
Nie pozostaje mi nic innego jak wymienić wzmacniacz😁Muszę poszukać czegoś co troszeczkę spowolni te Cantony i zagra mocniejszym basem.Tak się zastanawiam czy nie pójść w stronę lampowa?🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mrozu99 napisał:

Grają dźwiękiem szybkim , niesamowicie klarownym i detalicznym , przestrzeń chyba lepsza niż w Tempo 3. JEśli chodzi o minusy to odczuwam braki w niskich tonach.Bas niby jest ale jakby troszeczkę za mało i za krótko.
Nie pozostaje mi nic innego jak wymienić wzmacniacz😁Muszę poszukać czegoś co troszeczkę spowolni te Cantony i zagra mocniejszym basem.Tak się zastanawiam czy nie pójść w stronę lampowa?🤔

To typowy opis cantona :) bez względu na to która serie weźmiesz. No może poza gle.

Tak lampa to dobry trop aczkolwiek te kolumny lubią prąd. Hybryda magnat ma1000 albo ciepły tranzystor jak atoll 200 powinny ci spasowac.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...