Skocz do zawartości

Używana bardzo głośna wieża stereo do 250zł


Strychu1994

Recommended Posts

Witam serdecznie, jestem tutaj nowy więc przepraszam jeżeli nie ten dział. Otóż szukam używanej wieży stereo ale żeby była naprawdę bardzo mocna i grała mega głośno ponieważ potrzebuję takiej wieży do pracy. Pracuję na produkcji i tą wieże co mam obecnie już niestety maszyny zagłuszają gdyż jest ona już dość stara. Co mogli byście polecić tak do 250zł? Czy  Panasonic su ch40 jest opcją wartą zastanowienia? Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki niestety nie wchodzą w grę bo muszę słyszeć również maszyny ponieważ nadzoruje jednocześnie produkcję i muszę wiedzieć czy maszyny działają jak należy, by jak najszybciej wychwycić ewentualne problemy. Z pomocą znajomego DJ Znalazłem kilka ciekawych ofert w przedziale 200-300zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Panasonic su ch40

Miałem dokładnie taką. 2x35W, więc wielkiego szału to nie zrobi, ale jak wykręcisz to zagra głośno. Dużo zależy od kolumn które posiadasz.

Rozglądaj się nad używanymi wieżami Aiwy. Większość ma niedziałające CD, ale posiadają wejście AUX i często dużą moc, szczególnie model NSX999.

Albo np.

https://allegro.pl/oferta/sprawna-ladna-wieza-technics-se-ch404-kolumny-8610212225

 

Edytowano przez Beautiful Instinct
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...