Skocz do zawartości

Serwis streamingowy Qobuz


Bogusław 66

Recommended Posts

Jako że na prośbę kolegów z innego forum, przeszedłem na pakiet familijny Qobuz na jeden miesiąc i w związku z tym mam wolne miejsce by dołączyć kogoś do "rodziny" bo jeden adres email się zwolnił.

Niestety, ale jest z tym trochę problemów i łatwo nie jest z aktywacją, na szczęście koledzy rozgryźli blokady i przy dobrych chęciach można tego dokonać, czyli posłuchać "Łobuza" gratis.

Tu znajdziecie pomoce naukowe by dokonać aktywacji  https://www.audiostereo.pl/topic/137159-konto-testowe-qobuz-jak-założyć-w-polsce/?do=findComment&comment=5236614

Jak ktoś chętny to pisać na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nic.

To było sprawdzenie czy mogę przejść na pakiet familijny a dla innych? czy taka jakość grania będzie lepsza od Tidal.

A dalsze kroki? -- Jeśli reszta "rodziny" za miesiąc wyrazi chęci to przejdę na płatność z góry za cały rok i podzielę na wszystkich .... a na ten miesiąc testowy jest gratis. 

Dla mnie to prosta operacja // dopisuje adres mail na moim koncie familijnym a dalej trzeba sobie poradzić z aktywacją by cieszyć się darmowym miesiącem Qobuz.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 godzinę temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

szkoda ze inni w PL nadal nie mogą korzystać oficjalnie z Qobuz.

Szkoda bo sporo ludzi nie może się nawet przekonać, że to fajny jakościowo serwis.

W których krajach obecnie dostępny jest Qobuz >>>   https://help.qobuz.com/hc/en-us/articles/360010260660-Where-is-Qobuz-available-

Ja mam abonament  w USA ale kiedyś było łatwiej ominąć sztuczkami z VPN. Pamiętam, że był potrzebny kod pocztowy w US i po prostu wygooglowałem sobie jakiś przypadkowy adres w Boston.   Od początku płacę przez PayPal.  Od tamtej pory (około dwóch lat mam abonament) coś się pozmieniało i Qobuz chyba nieco utrudnił dostęp w krajach nieobsługiwanych. 

 

Ale 

Znalazłem takie info jak zarejestrować abonament w krajach z poza obecnego rynku Qobuz. Nie wiem czy jeszcze aktualne>>>

reddit:   Qobuz in non-supported countries (How to register and pay)

Jeśli ktoś bardzo chciałby spróbować serwisu Qobuz (nie gwarantuję, że powyższy sposób wciąż działa) 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Cześć. Czy byłby ktoś zainteresowany dołączeniem do Qobuz Studio Premier Family? Gdyby się zebrało 5 osób to koszt wyniesie ok 15 zł za osobę. Można odtwarzać z poziomu web playera, aplikacji na Windows i aplikacji na androida. Nie jest konieczny VPN. Testuję już Qobuza drugi miesiąc i moim subiektywnym zdaniem jakościowo jest dużo lepiej niż w Tidalu. 

Pozdrawiam

Edytowano przez Magnus88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 6.11.2021 o 13:01, Magnus88 napisał:

Cześć. Czy byłby ktoś zainteresowany dołączeniem do Qobuz Studio Premier Family? Gdyby się zebrało 5 osób to koszt wyniesie ok 15 zł za osobę.

Też byłbym chętny, jeśli temat jeszcze aktualny.

Czy te 15 zł byłoby płatne co miesiąc czy od razu trzeba wyłożyć 180 zł za cały rok?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...