Skocz do zawartości

Głośniki prośba o wyjaśnienie funkcji


AnnaKatarrinaSatan

Recommended Posts

Na kolumnach nie było żadnej tabliczki znamionowej i wogóle wcześniej wyglądały na samoróbki dziadka z płyt meblowych😊 ale pięknie grają i mam do nich duży sentyment

6 godzin temu, Mike24 napisał:

Tak jak wspomniał inferno , regulacja tonów -6 do +2 .

Mnie jednak martwi co innego , wzmacniacz i jego położenie 😲 

I taaak wieeem gdzie stoi ale znacie kobity...dizajn ponad prawidłowość 😁. Osoba która dała mi wzmacniacz w prezencie to samo mi mówiła,  po czym machnęła ręką i powiedziała...najwyżej ci naprawię😊 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny wyglądają fantastycznie :D

Świetny pomysł z tymi fotografiami. To dobitki wsadzone/przyklejone czy naniesione na lakier jakąś metodą ?

Co do wzmacniacza - ugotujesz go :(

Z tyłu szafki (jak bardzo zależy ci żeby pozostał w tym miejscu) można zamontować dwa wolnoobrotowe wentylatory na 220V - miałem w ten sposób zrobiony "system" wiele lat temu, zdawało egzamin :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

Kolumny wyglądają fantastycznie :D

Świetny pomysł z tymi fotografiami. To dobitki wsadzone/przyklejone czy naniesione na lakier jakąś metodą ?

Co do wzmacniacza - ugotujesz go :(

Z tyłu szafki (jak bardzo zależy ci żeby pozostał w tym miejscu) można zamontować dwa wolnoobrotowe wentylatory na 220V - miałem w ten sposób zrobiony "system" wiele lat temu, zdawało egzamin :)

 

Z kolumnami było troche pracy,  ściągnięte wszelkie brzydkie plastiki narożniki, szpachlowane, szlifowane, malowane i metodą transferu decoupagu naniesione fotografie (wiem nic wam to nie mówi 😁). Kolumny są dwie i na każdej  inny zestaw starych zdjęć. Jest to też forma rozrywki imprezowej, kto odgadnie więcej postaci, z tyłu wypisane są wszyscy artyści 😊.

A co do wzmacniacza, szafka z tyłu jest otwarta i nad wzmacniaczem też jest przestrzeń. Wystarczy? 😁 Nie wystarczy?😂😂😂 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...